Home » Aktualności » “Spotkanie z Mistrzem” w “czwórce”.

W dniu 15.11.2023 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej miała miejsce impreza “Spotkaj się z Mistrzem w swojej szkole”. Odbyła się ona dzięki sponsorom: Polskiemu Związkowi Tenisa Stołowego, Ministerstwu Sportu, UKS “Płomień” Limanowa, ZSP nr 4 w Limanowej oraz partnerom klubu – firmom: Joniec, Fakro, Laskopol, Gold-Drop, ASB-Construction, Midrew.
Wydarzenie sportowe, które miało na celu upowszechnienie tenisa stołowego, zgromadziło w sali gimnastycznej 150 uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej. Głównym celem tego przedsięwzięcia było przedstawienie sylwetki Bartosza Sułkowskiego – mistrza tenisa stołowego, który jest wychowankiem naszego klubu.
Podczas spotkania nie tylko zapoznano uczestników z różnymi technikami gry w tenisa stołowego, ale także odbył się pokaz gry Bartosza Sułkowskiego z trenerem Albertem Golonką, podczas którego trener prowadził instruktaż dotyczący sposobów odbicia piłeczki, ustawienia przy stole oraz pracy nóg. Zostały zaprezentowane podstawowe techniki gry takie jak: półwolej z forhendu i bekhendu, topspin z forhendu i bekhendu, blok forhend, bekhend, gra w obronie w 2 strefie.
Dzieci z podstawówki i przedszkola z Limanowej także miały szansę spróbować swoich sił przy stole tenisowym z zawodnikiem UKS Płomień Limanowa oraz dyrektorem szkoły Albertem Golonką oraz Bartoszem Sułkowskim.
Na zakończenie uroczystości każde dziecko zostało nagrodzone prezentami ufundowanymi przez sponsorów. Wszystkie dzieci wraz z nauczycielami były pod wielkim wrażeniem niezwykle widowiskowego programu, świadczyły o tym głośne brawa i częste owacje dla zawodników.
Sprawami technicznymi zajęli się nasi trenerzy UKS Płomień Limanowa : Albert Golonka, Zdzisław Sułkowski
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *