Home » Aktualności » Młodzieżowe Mistrzostwa Polski!

W dniach 27-30 maja 2021 roku w Gliwicach odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. Województwo małopolskie reprezentowało w tych zawodach 3 zawodników i 3 zawodniczki. Wśród nich był zawodnik naszego klubu Bartosz Sułkowski. W turnieju drużynowym Małopolska została sklaryfikowana na 9 miejscu (zawodach brało udział 24 drużyny). Indywidualnie Bartosz Sułkowski zajął 25 miejsce w grze pojedynczej oraz 33 miejsce w grze mieszanej. 

Gratulujemy!

Serdecznie dziękujemy głównym sponsorom klubu: Burmistrzowi Miasta Limanowa – Władysławowi Biedzie, firmie Joniec – Mieczysław Joniec, Gold Drop –  Stanisław Gągała, ASB Construction – Andrzej Biernat, firmie Midrew – Paweł Michura,  firma Aga Sport – Bożena Waldowska, firmie Laskopol – Roman Dudek oraz wszystkim firmom i osobom, które wspierają działalność naszego klubu: Mechanika Diagnostyka Pojazdowa – Wajda, firmie DoratexMZGKiM Limanowa, firmie BdArt, firmie Fakro, firmie Take!Cup, firmie Delikatesy Centrum Łososina Górna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *