Home » Aktualności » I WTK Seniorów

W dniu 25 września 2016 roku w Krakowie rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów z udziałem 71 uczestników (16 seniorek i 55 seniorów). W zawodach zwyciężyli Dominika Wołowiec (KS Bronowianka Kraków) i Sebastian Lubaś (UKS Olesno). Limit do startu w I Grand Prix Polski Seniorów (Wieliczka, 28-30 października 2016) posiada Aleksandra Falarz.

Klub UKS Płomień Limanowa reprezentowali: Jakub Michalczyk, Bartosz Sułkowski, Grzegorz Olesiak oraz Kinga Kosmal.

Seniorki:
1. WOŁOWIEC Dominika (KS Bronowianka Kraków)
2. GALUS Katarzyna (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
3. JANIK Angelika (KS Podwawelski Kraków)
4. PĘK Karolina (KS Bronowianka Kraków)
5. ŁEBEK Alicja (KS Bronowianka Kraków)
6. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
7. CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS Olesno)
8. ŚLIWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)
9.-10. GACH Klaudia (KS Gorce Nowy Targ)
SZPILSKA Roksana (UKS Olesno)
11.-12. GÓRECKA Dominika (KS Bronowianka Kraków)
KOŁODZIEJ Ewa (KS Bronowianka Kraków)
13.-14. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
15.-16. KOSMAL Kinga (UKS Płomień Limanowa)
PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)

Seniorzy:
1. LUBAŚ Sebastian (UKS Olesno)
2. LIS Daniel (UKS Olesno)
3. KARMOLIŃSKI Maciej (KS Bronowianka Kraków)
4. BIAŁCZYK Łukasz (KS Podwawelski Kraków)
5. CHYC Tomasz (KS Podwawelski Kraków)
6. BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
7. JANIK Tomasz (KS Podwawelski Kraków)
8. CHUDOBA Piotr (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
9.-12. KAIM Adrian (KS Spektrum Słopnice)
KOŁODZIEJ Szymon (KS Bronowianka Kraków)
GÓRECKI Wojciech (UKS Rokicie Szczytniki)
SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)
13.-16. MICHALCZYK Jakub (UKS Płomień Limanowa)
ZALEWSKI Krzysztof (KS Podwawelski Kraków)
GOŁDA Gabriel (MKS Skawa Wadowice)
KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)
17.-24. RACZEK Marcin (ULKS Lachowice Lachowice)
TATARCZUCH Rafał (UKS Olesno)
KONSTANTYN Paweł (KS Bronowianka Kraków)
KACZOR Jan (KS Podwawelski Kraków)
GADAWSKI Adrian (KS Podwawelski Kraków)
TABOR Marcin (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
NOSAL Mirosław (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
25.-32. KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
OSTANEK Michał (KS Podwawelski Kraków)
PETKA Krzysztof (KS Podwawelski Kraków)
OLESIAK Grzegorz (UKS Płomień Limanowa)
MAGULSKI Damian (KS Spektrum Słopnice)
CELARY Mateusz (UKS Rokicie Szczytniki)
JABŁOŃSKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
PNIACZEK Dominik (ULKS Lachowice Lachowice)
33.-40. KOŁOS Arkadiusz (UKS Rokicie Szczytniki)
ŻUROWSKI Dariusz (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
PIEGZA Adrian (AS Progres Kraków)
ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków)
MALIK Mateusz (niestowarzyszony)
MARCHEWKA Artur (KS Górnik Wieliczka)
KURCZYNA Łukasz (KS Górnik Wieliczka)
SURMA Krzysztof (ULKS Lachowice Lachowice)
41.-48. KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków)
WOJDYŁA Dominik (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
STRZAŁKA Marek (KS Podwawelski Kraków)
PIETRZAK Antoni (UKS Orkan SP 5 Nowy Targ)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)
GARYCKI Adrian (UKS Rokicie Szczytniki)
RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków)
BOLSĘGA Paweł (KS Spektrum Słopnice)
49.-56. JEWUŁA Mateusz (MKS Tarnovia Tarnów)
PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków)
SZELEST Jacek (KS Jordan Kraków)
KOSIŃSKI Mateusz (KS Podwawelski Kraków)
SZCZEPAŃSKI Dominik (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KRUPA Cezary (ULKS Lachowice Lachowice)
WOJCIACZYK Antoni (YMCA Kraków)

Źródło: kozts.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *