Home » Aktualności » Przygotowanie Tenisistów Płomienia Do Nowego Sezonu

Na obiektach sportowych ZSS nr 4 w Limanowej odbywają się treningi mające na celu przygotowanie tenisistów limanowskiego klubu do nadchodzącego sezonu. Treningi odbywają się od 18 – 29 Sierpnia  2014 roku w godzinach 9.00-13.00.

Oprócz typowego treningu na sali gimnastycznej tenisiści poprzez ćwiczenia koordynacyjne oraz wytrzymałościowe doskonalą swoje umiejętności a także poprawiają kondycję.

Ważnym elementem treningu jest  “gra na piłki”, która sprawdza się w wielu ośrodkach treningowych. Ma ona na celu poprawę szybkości reakcji tenisistów podczas gry oraz wzmocnienie wytrzymałości organizmu.

Trening

W ramach rozgrzewki grupa osób uczęszczających na treningi bierze czynny udział w grach zespołowych na Orliku szkolnym przy ZSS nr 4. Taki wysiłek z pewnością pomoże tenisistom z ziemi limanowskiej w podniesieniu wytrzymałości, która jest bardzo ważna podczas długich i wyczerpujących meczy w szybko zbliżającym się sezonie.

Trening 03

Nadzór nad poprawnym rozwojem techniki tenisistów sprawują: Albert Golonka i Zdzisław Sułkowski.

Ważną informacją dla limanowskiego klubu jest informacja, którą wydał PZTS.

Polski Związek Tenisa Stołowego zatwierdził wykaz zawodników szkolonych w obrębie Młodzieżowych Kadr Narodowych Kobiet i Mężczyzn, a także Kadr Narodowych Juniorek i Juniorów.

IMG-20140819-WA0003

Wśród zawodników powołanych do Kadry Narodowej Juniorek znajduje się Kinga Kosmal. Jest to bardzo dobra informacja, która niewątpliwie zachęci zawodniczkę do dalszej pracy w doskonaleniu swoich umiejętności.
Kinga wraz z innymi zawodnikami trenuje przygotowując się do najbliższych występów w zawodach. W tym roku Kinga rozpocznie swoje zmagania w kategorii juniorskiej. Ubiegłoroczne występy w młodszej kategorii wiekowej – „Kadetki” dały naszej zawodniczce wiele sukcesów.

Pełne zestawienie zawodników w kadrze : pzts.pl

 Życzymy wszystkim zawodnikom udanych przygotowań, a także chęci do pracy na treningach
Trenerzy oraz działacze ! 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *