Home » Aktualności » Awans Na Mistrzostwa Polski

W dniu 25.03.2014 r. w Zakliczynie odbyły się Mistrzostwa Województwa w drużynowym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie ZSS4 Limanowa : Bartosz Sułkowski i Dawid Piechnik, którzy na co dzień trenują w szkolnym klubie UKS Płomień z bardzo dobrymi zawodnikami.

Młodzi gracze po wygraniu wszystkich meczy w finale zmierzyli się z drużyną ze Szczytnik w składzie: Arkadiusz Kołos, Maksymilian Kutaj, z która po zaciętej i wyrównanej walce przegrali 3-0.

Jest to wielki sukces dla młodych zawodników oraz całego klubu, ponieważ dwa pierwsze miejsce są honorowane awansem na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w Rawie Mazowieckiej w dniach 23-24 maja 2014 r.

Nasza szkoła po raz czwarty w historii awansowała na Mistrzostwa Polski, wcześniej takim sukcesem w 2005 r. cieszyli się bracia Piotr i Krzysztof Kądziołkowie.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i życzymy powodzenia w zawodach Ogólnopolskich !

Wyniki z zawodow.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *