Home » Aktualności » Wyróżnienia w 60-lecie Szkolnego Związku Sportowego

Odznakę za „Zasługi w rozwoju sportu młodzieży szkolnej” otrzymał Uczniowski Klub Sportowy Limanowa ( jako jeden z dwóch w województwie małopolskim) podczas uroczystości Jubileuszu 60-lecia Szkolnego Związku Sportowego, która odbyła się dnia 17 października br. w Wieliczce. W uroczystości zorganizowanej przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy, przy współpracy z wielickim samorządem wzięło udział blisko 500 osób. Odznakę dla UKS Płomień Limanowa odebrał Prezes KlubuKrzysztof Biernat. Podczas spotkania  nagrodzono także wielu działaczy i nauczycieli wychowania fizycznego, wśród których znalazły się także osoby z  naszego klubu oraz  naszej szkoły : Albert Golonka, Stanisław Golonka i Zdzisław Sułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *