Home » Aktualności » I Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów – Kraków wyniki

W dniach 04-06.10.2013 r. w Krakowie na sali sportowej “Bronowianka” odbywał się I Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów. Turniej w kategorii kadetów wygrał  Aleksander Werecki , a w kategorii kadetek Agata Zakrzewska. W zawodach brało udział 6 zawodników Płomienia : Kacper Sułkowski oraz Kinga Chyl ( brak awansu do turnieju głównego) oraz  Bartosz Sułkowski , Dawid Kosmal , Grzegorz Olesiak , Kinga Kosmal  którzy zmagali się z najlepszymi zawodnikami w turnieju głównym.

Końcowe miejsca naszych zawodników ( kadeci) :

  • 33-40 SUŁKOWSKI Bartosz
  • 49-56 OLESIAK Grzegorz
  • 57-64 KOSMAL Dawid
  • 65-101 SUŁKOWSKI Kacper

Końcowe miejsca naszych zawodników ( kadetki) :

  • 11. KOSMAL Kinga
  • 65-96 CHYL Kinga

Zawody były transmitowane na żywo przez telewizje tv28.

Wyniki dostępne na stronie wr.pzts.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *