Home » Aktualności » I Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów – Kraków wyniki

W dniach 04-06.10.2013 r. w Krakowie na sali sportowej “Bronowianka” odbywał się I Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów. Turniej w kategorii kadetów wygrał  Aleksander Werecki , a w kategorii kadetek Agata Zakrzewska. W zawodach brało udział 6 zawodników Płomienia : Kacper Sułkowski oraz Kinga Chyl ( brak awansu do turnieju głównego) oraz  Bartosz Sułkowski , Dawid Kosmal , Grzegorz Olesiak , Kinga Kosmal  którzy zmagali się z najlepszymi zawodnikami w turnieju głównym.

Końcowe miejsca naszych zawodników ( kadeci) :

  • 33-40 SUŁKOWSKI Bartosz
  • 49-56 OLESIAK Grzegorz
  • 57-64 KOSMAL Dawid
  • 65-101 SUŁKOWSKI Kacper

Końcowe miejsca naszych zawodników ( kadetki) :

  • 11. KOSMAL Kinga
  • 65-96 CHYL Kinga

Zawody były transmitowane na żywo przez telewizje tv28.

Wyniki dostępne na stronie wr.pzts.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *