Home » Aktualności » III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów – Wyniki

W dniu 1 czerwca w Limanowej został rozegrany III WTK skrzatów. Wystartowała w nim rekordowa liczba zawodników z rocznika 2002 i młodsi. Limanowa po raz kolejny pokazała, że organizuje zawody na najwyższym poziomie. Uroczystego otwarcia i zakończenia imprezy dokonali: Pani dyrektor ZSS nr 4 w Limanowej Halina Golonka oraz Przewodniczący Komisji Kultury i Sportu UM Limanowa Pan Stanisław Golonka.

Obok emocji sportowych organizatorzy, czyli UKS Płomień Limanowa
(w osobach Alberta Golonki, Zdzisława Sułkowskiego i v-ce prezes Agaty Kęski) oraz liczni sponsorzy (Monika oraz Janusz Etgensenowie właściciele DDO LOGOelikatesów „Centrum”, Urząd Miasta Limanowa, UKS Płomień Limanowa) zadbali o liczne atrakcje dla dzieci.Oprócz wywalczonych nagród (puchary i medale – dla każdego uczestnika turnieju), które wręczała Pani Jolanta Szyler (Kierownik Wydziału Kultury i Sportu  UM Limanowa), każdy z uczestników otrzymał dodatkowo słodycze i do woli mógł korzystać z dmuchanych zamków, zjeżdżalni oraz zjeść kiełbaski i lody ufundowane przez sponsora 22(Delikatesy Centrum).Organizatorzy zasłużyli na duże słowa uznania, gdyż nawet pogoda nie przeszkodziła w zapewnieniu atrakcji dzieciom (zjeżdżalnie zostały rozłożone na korytarzu szkolnym).

W turnieju zwyciężyli faworyci, czyli Julia Bratownik z Sobolowa i Dawid Kosmal z Limanowej. W zawodach pojawiła się spora grupa nowych zawodników, co świadczy o coraz większym zainteresowaniu tenisem stołowym wśród 19najmłodszych dzieci.
Podziękowania kierujemy również do starszych zawodników UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA, którzy zadbali o sprawny przebieg zawodów.
Za pomoc w sprawnym przebiegu wczorajszej imprezy   dziękujemy również Panu Maciejowi Biedzie – Animatorowi Kompleksu Boisk Sportowych ORLIK przy ZSS4.

Skrzatki:

 1. Julia Bratownik – Sobolik Sobolów
 2. Klaudia Karczmarczyk – Tarnovia
 3. Julia Domiter – Płomień Limanowa
 4. Magdalena Depa – Matt Kraków
 5. Julita Kaczmarczyk –  Rokicie Szczytniki
 6. Anna Kopacka – Matt Kraków

Skrzaci:

 1. Dawid Kosmal – Płomień Limanowa
 2. Michał Piekarczyk – Olimpia Chocznia
 3. Bartłomiej Wojas – Contra 06 Kraków
 4. Paweł Kopacki – Matt Kraków
 5. Karol Sułkowski – Płomień Limanowa
 6. Maciej Filiczak – ULKS Jaroszowiec

Klasyfikacja po III WTK Skrzatów

One thought on “III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów – Wyniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *