Home » Aktualności » Indywidualne Mistrzostwa Województwa Seniorów

W dniu 17 lutego 2019 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano 87. Indywidualne Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w tenisie stołowym. W zawodach zwyciężyli: Dominika Wołowiec (KS Bronowianka Kraków) – gra pojedyncza kobiet, Daniel Lis (UKS Olesno) – gra pojedyncza mężczyzn, Aleksandra Garb oraz Zuzanna Kowalczyk (obydwie KS Gorce Nowy Targ) – gra podwójna kobiet, Jakub Czyszczoń oraz Tomasz Klag (obydwoje KS Gorce Nowy Targ) – gra podwójna mężczyzn, Dominika Wołowiec oraz Łukasz Knaga (obydwoje KS Bronowianka Kraków) – gra podwójna mieszana.

Awans do 87. Indywidualnych Mistrzostw Polski (Gliwice, 1-3 marca 2019) uzyskali Daniel Lis (UKS Olesno) oraz Alicja Śliwa (KS Bronowianka Kraków) w rozegranych wcześniej eliminacjach wojewódzkich kobiet.

Do pobrania: wyniki i punktacja kobiet i mężczyzn.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Kobiet – gra pojedyncza:
1. WOŁOWIEC Dominika (KS Bronowianka Kraków)
2. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
PĘK Karolina (KS Bronowianka Kraków)
5.-8. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
ŚLIWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)
PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. MENSFELD Natalia (UKS Płomień Limanowa)
ZAWADZKA Emilia (UKS Gryf Gdów)
GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
MAŁYSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. JANUŚ Karolina (LKS Piotrowice)
STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)
GĄSIOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
JANUŚ Weronika (LKS Piotrowice)

Mężczyźni – gra pojedyncza:
1. LIS Daniel (UKS Olesno)
2. KLAG Tomasz (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
KAIM Adrian (KS Spektrum Słopnice)
5.-8. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)
BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
GOŁDA Gabriel (MKS Skawa Wadowice)
KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
GŁĄB Damian (Siemacha Kraków)
RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków)
TATARCZUCH Rafał (UKS Olesno)
13.-16. ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS Zarabie Myślenice)
GDULA Adam (UKS Zarabie Myślenice)
MALIK Mateusz (niestowarzyszony)
JURZAK Łukasz (MKS Skawa Wadowice)
17.-24. RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
SKRZYPEK Grzegorz (LKS Polonia Wilczkowice)
KORCZAK Damian (KS Bronowianka Kraków)
KIEROŃSKI Adam (UKS Olesno)
MICHALCZYK Jakub (UKS Płomień Limanowa)
MAGULSKI Damian (KS Spektrum Słopnice)
BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS Zarabie Myślenice)
25.-32. MAJCHRZAK Michał (KS Podwawelski Kraków)
JABŁOŃSKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
PIEGZA Adrian (KS Podwawelski Kraków)
BOLSĘGA Paweł (KS Spektrum Słopnice)
CZYSZCZOŃ Jakub (KS Gorce Nowy Targ)
MOSKAŁA Grzegorz (LKS Piotrowice)
SUBIK Filip (KS Gorce Nowy Targ)
PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków)
33.-40. ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)
WOJCIACZYK Antoni (KS Podwawelski Kraków)
STRZAŁKA Marek (KS Podwawelski Kraków)
KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
BODNAR Michał (MKS Skawa Wadowice)
41.-48. KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
GALA Bartłomiej (MKS Skawa Wadowice)
TOMSIA Sławomir (LKS Kłos Olkusz)
KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
SKOTNICZNY Rafał (LKS Kłos Olkusz)
GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
DUDZIAK Damian (UKS Zarabie Myślenice)

Kobiety – gra podwójna:
1. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)/KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
2. PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)/GĄSIOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. PĘK Karolina (KS Bronowianka Kraków)/WOŁOWIEC Dominika (KS Bronowianka Kraków
ŚLIWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)/ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
5.-8. MENSFELD Natalia (UKS Płomień Limanowa)/JANUŚ Weronika (LKS Piotrowice)
MAŁYSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)/CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
JANUŚ Karolina (LKS Piotrowice)/STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)
GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)/ZAWADZKA Emilia (UKS Gryf Gdów)

Mężczyźni – gra podwójna:
1. CZYSZCZOŃ Jakub (KS Gorce Nowy Targ)/KLAG Tomasz (KS Gorce Nowy Targ)
2. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)/MICHALCZYK Jakub (UKS Płomień Limanowa)
3.-4. BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)/PIEGZA Adrian (KS Podwawelski Kraków)
ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS Zarabie Myślenice)/GDULA Adam (UKS Zarabie Myślenice)
5.-8. SUBIK Filip (KS Gorce Nowy Targ)/KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
DUDZIAK Damian (UKS Zarabie Myślenice)/ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS Zarabie Myślenice)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)/STRZAŁKA Marek (KS Podwawelski Kraków)
GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)/MALIK Mateusz (niestowarzyszony)
9.-16. KIEROŃSKI Adam (UKS Olesno)/GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
JURZAK Łukasz (MKS Skawa Wadowice)/GOŁDA Gabriel (MKS Skawa Wadowice)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)/MAJCHRZAK Michał (KS Podwawelski Kraków)
KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)/BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
LIS Daniel (UKS Olesno)/TATARCZUCH Rafał (UKS Olesno)
GŁĄB Damian (Siemacha Kraków)/MAGULSKI Damian (KS Spektrum Słopnice)
KAIM Adrian (KS Spektrum Słopnice)/BOLSĘGA Paweł (KS Spektrum Słopnice)
RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków)/KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków)
17.-32. TOMSIA Sławomir (LKS Kłos Olkusz)/SKOTNICZNY Rafał (LKS Kłos Olkusz)
WOJCIACZYK Antoni (KS Podwawelski Kraków)/MOSKAŁA Grzegorz (LKS Piotrowice)
KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)/KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
BODNAR Michał (MKS Skawa Wadowice)/GALA Bartłomiej (MKS Skawa Wadowice)

Gra podwójna mieszana:
1. KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)WOŁOWIEC Dominika (KS Bronowianka Kraków)
2. KLAG Tomasz (KS Gorce Nowy Targ)/KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. CZYSZCZOŃ Jakub (KS Gorce Nowy Targ)/GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)/GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
5.-8. KORCZAK Damian (KS Bronowianka Kraków)/ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)/GĄSIOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)/ŚLIWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)
MAGULSKI Damian (KS Spektrum Słopnice)/ZAWADZKA Emilia (UKS Gryf Gdów)
9.-16. KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)/MAŁYSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)/PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
MOSKAŁA Grzegorz (LKS Piotrowice)/STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)
GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)/MENSFELD Natalia (UKS Płomień Limanowa)
SUBIK Filip (KS Gorce Nowy Targ)/CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *