
W dniach 23-25.11.2018 r. w Ostródzie odbyło się II Grand Prix Polski Juniorów. UKS Płomień Limanowa reprezentowali
- Bartosz Sułkowski
- Dawid Kosmal
- Miłosz Sawczak
Miłosz zaczął grę od turnieju eliminacyjnego, z którego nie tracąc seta awansował do turnieju grupowego. W swojej grupie wygrał tylko jeden mecz, po przegranej ze zwycięzcą całego turnieju Maciejem Kubikiem oraz Miłoszem Redzimskim. Wygrał 3-2 z Oliwierem Gwizdoniem. Ostatecznie zajął 33 miejsce.
Kolejny zawodnik UKS Dawid Kosmal po bardzo dobrej grze awansował do turnieju głównego. W 1/8 finału przegrał z Jakubem Witkowskim. Ostatecznie uplasował się na 16 miejscu.
Bartosz Sułkowski w turnieju grupowym stracił tylko seta, następnie w 1/8 pokonał Patryka Lewandowskiego, a w 1/4 Patryka Dziubę. Przegrał ze zwycięzcą turnieju Maciejem Kubikiem. Ostatecznie uplasował się na 8 miejscu.
Serdecznie gratulujemy !