Home » Aktualności » Srebro dla Dawida Kosmala

189 zawodników rywalizowało podczas II GRAND PRIX POLSKI młodzików w tenisie stołowym w  dniach 20-22 listopada w Drzonkowie. UKS Płomień Limanową reprezentowali: Paulina Kita, Julia Domiter i Dawid Kosmal. Wspaniałe informacje dotarły do nas o sukcesie Dawida Kosmala , który do turnieju przystąpi z 18 numerem startowym, a zakończył sportowe zmagania na II miejscu. W finale przegrał z Maksymilianem Miastowskim z klubu Olimpijczyk Mysłowice.

Paulina Kita rozstawiona z numerem 19 swoją rywalizację skończyła na miejscu 14, a Julia Domiter do turnieju startowała z pozycji 42 kończąc udział w zawodach na miejscu 25-32.

Turniej ten pokazał, że limanowski klub nadal dysponuje zawodnikami, którzy utrzymują się w ścisłej czołówce krajowej, co świadczy o bardzo dobrej pracy szkoleniowej.

IMG-20151122-WA0005

IMG-20151122-WA0018

Na zdjęciu Dawid Kosmal z Lucjanem Błaszczykiem, legendą polskiego tenisa stołowego, uczestnikiem igrzysk olimpijskich oraz trenerem Pawłem Sroczyńskim.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Wyniki szczegółowe : pzts.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *