Home » Aktualności » II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek i Młodzików

W dniu 3 listopada 2018 r. w hali Bronowianki rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. W turnieju wystartowało 65 zawodników (21 dziewcząt i 44 chłopców). W zmaganiach młodziczek najlepsza okazała się Zuzanna Piekarczyk (LKS Piotrowice), zaś Jakub Nowak (TKKF Dobczyce) zwyciężył w kategorii młodzików.

Do pobrania: wyniki i punktacja młodziczek i młodzików.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Młodziczki:
1. PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)
2. GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
3. KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)
4. KAMIŃSKA Martyna (UKS Tornado Waksmund)
5. FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
6. STUDNICKA Anna (MKS Skawa Wadowice)
7. PERZ Izabela (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
8. MILÓWKA Emilia (MKS Tarnovia Tarnów)
9.-12. MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
KUNKA Aleksandra (UKS Tornado Waksmund)
KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)
LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. JAKUBCZYK Weronika (UKS Rokicie Szczytniki)
KONSTANTYN Kaja (MKS KSOS Kraków)
MILÓWKA Julia (MKS Tarnovia Tarnów)
KACZMARCZYK Julita (UKS Rokicie Szczytniki)
17.-20. DOMANIK Klaudia (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
ŚWIĄTEK Maja (MKS Tarnovia Tarnów)
MIROCHNA Klaudia (UKS Rokicie Szczytniki)
SZEWCZYK Maria (MKS KSOS Kraków)
21.-24. PERZ Natalia (UKS Magnum Koźmice Wielkie)

Młodzicy:
1. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
2. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
3. KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)
4. STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
5. GOLONKA Filip (UKS Płomień Limanowa)
6. MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)
7. FRĄCZEK-WARIAS Kacper (CKiS Skawina)
8. BĄCIO Konrad (UKS Płomień Limanowa)
9.-12. GADZINA Krystian (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków)
MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków)
GADZINA Karol (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
13.-16. NAGEL Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
CHRUSTEK Arsen (MKS KSOS Kraków)
WCISŁO Patryk (MKS Skawa Wadowice)
17.-24. KĄDZIOŁKA Bartłomiej (LUKS Skrzyszów)
SZCZEPAŃSKI Oliwier (UKS Sokół Żabno)
KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
KONDEK Szymon (CKiS Skawina)
FRONCZAK Szymon (MKS Tarnovia Tarnów)
PILCH Aleksander (UKS Gryf Gdów)
25.-32. MATYASIK Mikołaj (Siemacha Kraków)
MIERNIK Jan (UKS Gryf Gdów)
PIRÓG Paweł (Siemacha Kraków)
RACHWAŁ Maciej (TG Sokół Brzesko)
BRYŁA Rafał (KTS Victoria Spytkowice)
WILK Adrian (MKS Tarnovia Tarnów)
NIEWIARA Adrian (LKS Kłos Olkusz)
TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
33.-40. ŚLAZYK Karol (MKS Tarnovia Tarnów)
GAJDUR Mikołaj (UKS Sokół Żabno)
KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
JURKIEWICZ Jakub (MKS Tarnovia Tarnów)
NOWAK Mateusz (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
GAJOWY Mateusz (UKS Sokół Żabno)
MARDUŁA Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
41.-48. MARCHEWKA Rafał (UKS Gryf Gdów)
GALICA Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
RESZKA Adam (Siemacha Kraków)
KOBYLARCZYK Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KUBERA Dawid (MKS Skawa Wadowice)

Nieklasyfikowani:
DYGAS Dawid (UKS Płomień Limanowa)
MARKIEWICZ Michał (Siemacha Kraków)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *