Home » Aktualności » II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów

W dniu 4 listopada 2018 r. w hali Bronowianki rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym. W zawodach wystartowało 72 zawodników (21 dziewcząt i 51 chłopców). W zmaganiach juniorek triumfowała Zuzanna Kowalczyk (KS Gorce Nowy Targ), natomiast Łukasz Knaga (KS Bronowianka Kraków) okazał się najlepszy w turnieju juniorów.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Juniorki:
1. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
2. MAŁYSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
3. GAJEWSKA Natalia (KS Bronowianka Kraków)
4. KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
5.-6. WĄTOR Oliwia (KS Bronowianka Kraków)
KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów)
7.-8 DOMITER Julia (UKS Płomień Limanowa)
GĄSIOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)
SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
ŻYDOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarnów)
13.-16. MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)
ŚCIESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)
BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
MENSFELD Natalia (UKS Płomień Limanowa)
17.-20. KĄDZIOŁKA Gabriela (LUKS Skrzyszów)
CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
21.-24. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)

Juniorzy:
1. KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
2. KOŁOS Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)
3. GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
4. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
5.-8. KORCZAK Damian (KS Bronowianka Kraków)
KOWALKOWSKI Maciej (KS Gorce Nowy Targ)
KUTAJ Maksymilian (UKS Gryf Gdów)
SUŁKOWSKI Karol (UKS Płomień Limanowa)
9.-12. PIEKARCZYK Michał (LKS Piotrowice)
KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
13.-16. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
KORNAŚ Bartłomiej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
17.-24. MRÓZ Jakub (MLUKS Gulon Zakliczyn)
WOJAS Bartłomiej (Siemacha Kraków)
MRUGAŁA Bartłomiej (KS Gorce Nowy Targ)
PIS Konrad (LUKS Skrzyszów)
WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)
PASEK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
GALA Bartłomiej (MKS Skawa Wadowice)
ROBAK Mateusz (MKS Tarnovia Tarnów)
25.-32. SKRZYPEK Adrian (TG Sokół Brzesko)
KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
KORUS Paweł (LUKS Skrzyszów)
PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków)
GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuchów)
SZCZEPAŃSKI Dominik (MLUKS Gulon Zakliczyn)
WCISŁO Konrad (UKS Gryf Gdów)
33.-48. KUĆ Grzegorz (Siemacha Kraków)
DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków)
MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków)
PIESZCZEK Mikołaj (MKS KSOS Kraków)
CNOTA Jakub (Siemacha Kraków)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
HEŁMECKI Szymon (MLUKS Gulon Zakliczyn)
GAŁUSZKA Paweł (MKS Skawa Wadowice)
CICH Adrian (UKS Sokół Żabno)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)
JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS Skawa Wadowice)
MACIEJCZYK Paweł (MKS Skawa Wadowice)
JAWORSKI Jeremi (LKS Polonia Wilczkowice)
BODNAR Michał (MKS Skawa Wadowice)
49.-56. LEŚNIAK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
MIĘKINA Hubert (UKS Gryf Gdów)
BARTNICKI Jakub (LKS Piotrowice)
KWIATKOWSKI Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
KWIECIŃSKI Jakub (UKS Gryf Gdów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *