Home » Aktualności » I WTK Kadetek i Kadetów

W dniu 15 września 2018 roku w Krakowie rozegrano I WTK Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym. W turnieju wzięło udziało 75 uczestników (22 dziewcząt i 53 chłopców). W zawodach zwyciężyli Kamila Kiliszek (KS Bronowianka Kraków) i Kacper Turecki (UKS Gryf Gdów). Limit do startu w I Grand Prix Polski Kadetów (Kraków, 12-14 października 2018 r.) posiadają Ilona Sztwiertnia, Natalia Gąsior, Kamila Małysiak, Julia Domiter (UKS Płomień Limanowa), Anna Cyrwus, Emilia Skuba, Dawid Kosmal (UKS Płomień Limanowa), Wojciech Bogacz, Karol Sułkowski (UKS Płomień Limanowa), Michał Piekarczyk, Miłosz Sawczak (UKS Płomień Limanowa).

Do pobrania: wyniki i punktacja kadetek i kadetów.

Dostępna jest już lista rankingowa po I WTK.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Kadetki:
1. KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
2. KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
3. GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
4. MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)
5. WĄTOR Oliwia (KS Bronowianka Kraków)
6. MENSFELD Natalia (UKS Płomień Limanowa)
7. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
8. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
KAMIŃSKA Martyna (UKS Tornado Waksmund)
FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
13.-16. KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)
TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)
STUDNICKA Anna (MKS Skawa Wadowice)
17.-20. RUDZKA Oliwia (UKS Rokicie Szczytniki)
ŚCIESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)
KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie Myślenice)
PIĘKOSZ Natalia (TG Sokół Brzesko)
21.-24. SKOWRONEK Anna (UKS Rokicie Szczytniki)
OLSZAŃSKA Patrycja (MLUKS Gulon Zakliczyn)

Kadeci:
1. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
2. KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
3. KOWALKOWSKI Maciej (KS Gorce Nowy Targ)
4. TROJANOWSKI Dawid (KS Start Nowy Sącz)
5. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
6. KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
7. WCISŁO Konrad (UKS Gryf Gdów)
8. MIĘKINA Hubert (UKS Gryf Gdów)
9.-12. WOJAS Bartłomiej (Siemacha Kraków)
NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
KUĆ Grzegorz (Siemacha Kraków)
ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuchów)
13.-16. MRUGAŁA Bartłomiej (KS Gorce Nowy Targ)
GOLONKA Filip (UKS Płomień Limanowa)
BARTNICKI Jakub (LKS Piotrowice)
GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
17.-24. STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
KWIATKOWSKI Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
KUZIO Maciej (UKS Zarabie Myślenice)
KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków)
PIESZCZEK Mikołaj (MKS KSOS Kraków)
NAGEL Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
25.-32. MACIEJCZYK Paweł (MKS Skawa Wadowice)
JUSZYŃSKI Rafał (MKS Radość Gorlice)
STAWARA Krystian (UKS Sokół Żabno)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków)
SZOSTAK Michał (UKS Rokicie Szczytniki)
MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)
33.-40. GAŁUSZKA Paweł (MKS Skawa Wadowice)
WCISŁO Patryk (MKS Skawa Wadowice)
TOBIASZ Szymon (UKS Olesno)
BĄCIO Konrad (UKS Płomień Limanowa)
PROCHAZKA Piotr (UKS Olesno)
KROKOS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków)
KWIECIŃSKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
41.-48. MARTYKA Bartłomiej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
TOPORKIEWICZ Xavier (KS Spektrum Słopnice)
RAJDA Karol (MKS Skawa Wadowice)
JAWORSKI Jeremi (LKS Polonia Wilczkowice)
MLECZKO Mateusz (UKS Sokół Żabno)
NOWAK Dawid (TG Sokół Brzesko)
LEŚNIAK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
JANISZEWSKI Krzysztof (MKS Radość Gorlice)
49.-56. WAŚNIOWSKI Oliwier (UKS Rokicie Szczytniki)
STROJEK Karol (UKS Gryf Gdów)
PIĘKOSZ Jakub (TG Sokół Brzesko)
OSTROWSKI Artur (UKS Sokół Żabno)
KNAPIK Dawid (MKS Radość Gorlice)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *