Home » Aktualności » Bartosz Sułkowski Najlepszym Seniorem w Małopolsce !

W dniu 16 września 2018 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów. W zawodach wystartowało łącznie 70 zawodników (16 kobiet i 54 mężczyzn). W zawodach zwyciężyli Dominika Wołowiec (KS Bronowianka Kraków) oraz Bartosz Sułkowski (UKS Płomień Limanowa). Limit do startu w I Grand Prix Polski Seniorów (5-7 października 2018 r.) posiada Marta Smętek.

Do pobrania: wyniki i punktacja seniorek i seniorów.

Dostępna jest już lista rankingowa po I WTK.

 

Seniorki:
1. WOŁOWIEC Dominika (KS Bronowianka Kraków)
2. PĘK Karolina (KS Bronowianka Kraków)
3. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
4. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
5. ŚLIWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)
6. GAJEWSKA Natalia (KS Bronowianka Kraków)
7. SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
8. KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów)
9.-10. ZAWADZKA Emilia (UKS Gryf Gdów)
GĄSIOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
11.-12. ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
JANUŚ Karolina (LKS Piotrowice)
13.-14. TOPÓR Marzena (LKS Piotrowice)
STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)
15.-16. JANUŚ Weronika (LKS Piotrowice)
MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)

Seniorzy:
1. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)
2. LIS Daniel (UKS Olesno)
3. TATARCZUCH Rafał (UKS Olesno)
4. BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
5. GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
6. KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
7. MICHALCZYK Jakub (UKS Płomień Limanowa)
8. GRATKOWSKI Jacek (Siemacha Kraków)
9.-12. CELARY Mateusz (UKS Gryf Gdów)
MAJCHRZAK Michał (KS Podwawelski Kraków)
KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
JANIK Tomasz (KS Podwawelski Kraków)
13.-16. GOŁDA Gabriel (MKS Skawa Wadowice)
BOLSĘGA Paweł (KS Spektrum Słopnice)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
SUBIK Filip (KS Gorce Nowy Targ)
17.-24. RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
MALIK Mateusz (niestowarzyszony)
BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)
GDULA Adam (UKS Zarabie Myślenice)
PIEGZA Adrian (KS Podwawelski Kraków)
PIETRAŃCZYK Jakub (MKS Skawa Wadowice)
DUDZIAK Damian (UKS Zarabie Myślenice)
25.-32. KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków)
ROZUM Dawid (UKS Płomień Limanowa)
ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków)
KOŁOS Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)
SKRZYPEK Grzegorz (LKS Polonia Wilczkowice)
JABŁOŃSKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
HEŁMECKI Szymon (MLUKS Gulon Zakliczyn)
33.-40. KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
BODNAR Michał (MKS Skawa Wadowice)
WOJAS Bartłomiej (Siemacha Kraków)
BOLEK Łukasz (KS Podwawelski Kraków)
ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS Zarabie Myślenice)
GAIK Krystian (UKS Płomień Limanowa)
JURZAK Łukasz (MKS Skawa Wadowice)
MOSKAŁA Grzegorz (LKS Piotrowice)
41.-48. GALA Bartłomiej (MKS Skawa Wadowice)
PASEK Adrian (KS Start Nowy Sącz)
SKOTNICZNY Rafał (LKS Kłos Olkusz)
WIERZBIŃSKI Marcin (MKS KSOS Kraków)
GARYCKI Adrian (UKS Gryf Gdów)
MROCZEK Adrian (MKS Tarnovia Tarnów)
KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków)
49.-56. WOJCIACZYK Antoni (KS Podwawelski Kraków)
PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków)
TOPORKIEWICZ Xavier (KS Spektrum Słopnice)
MRÓZ Jakub (MLUKS Gulon Zakliczyn)
SKRZYPEK Adrian (TG Sokół Brzesko)
GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *