Home » Aktualności » 3 Medale Bartosz Sułkowskiego

W dniu 22 kwietnia 2018r. w Krakowie, w hali Bronowianki rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym. W zawodach zwyciężyli Aleksandra Garb (KS Gorce Nowy Targ) – gra pojedyncza dziewcząt i Wojciech Górecki (KS Bronowianka Kraków) – gra pojedyncza chłopców. Tytuły mistrzów województwa w grze podwójnej wywalczyły wśród dziewcząt Agnieszka Pietrzak z Angeliką Janik (obie KS Podwawelski Kraków) oraz wśród chłopców Adrian Piegza (Siemacha Kraków) w parze z Przemysławem Błocho (UKS Olesno). W grze podwójnej mieszanej triumfowali Aleksandra Garb i Bartosz Królikowski (obydwoje KS Gorce Nowy Targ).

Pełna kolejność i zdjęcia:

Juniorki:
1. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
2. KOZIOŁ Zuzanna (LUKS Skrzyszów)
3.-4. ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
5. JANIK Angelika (KS Podwawelski Kraków)
6. ŻYDOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarnów)
7. KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów)
8. GÓRECKA Dominika (KS Bronowianka Kraków)
9.-10. KĄDZIOŁKA Gabriela (LUKS Skrzyszów)

Juniorzy:
1. GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
2. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)
3.-4. PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków)
PIEGZA Adrian (Siemacha Kraków)
5. BARDON Piotr (MLUKS Gulon Zakliczyn)
6. RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
7. GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
8. ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków)
9.-12. ROBAK Mateusz (MKS Tarnovia Tarnów)
KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
WIERZBIŃSKI Marcin (Siemacha Kraków)
13.-16. SZCZEPAŃSKI Dominik (MLUKS Gulon Zakliczyn)
PASEK Adrian (KS Start Nowy Sącz)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)
PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków)
17.-20. MOSKAŁA Grzegorz (LKS Piotrowice)
KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
HEŁMECKI Szymon (MLUKS Gulon Zakliczyn)
STALMACH Zbigniew (UKS Zarabie Myślenice)
21.-24. KOSIŃSKI Mateusz (KS Podwawelski Kraków)
GAJDA Rafał (MOKSiR Czchów)
ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
KORUS Paweł (LUKS Skrzyszów)
25.-28. FILEK Maciej (LKS Piotrowice)
CICH Adrian (UKS Sokół Żabno)

Nieklasyfikowani:
CNOTA Jakub (Siemacha Kraków)
KUTAJ Maksymilian (UKS Gryf Gdów)
MITORAJ Paweł (LKS Piotrowice)
KIJOWSKI Jan (UKS Sokół Żabno)
KOŁOS Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)

Juniorki – gra podwójna:
1. PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)/JANIK Angelika (KS Podwawelski Kraków)
2. ŻYDOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarnów)/GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów)/KOZIOŁ Zuzanna (LUKS Skrzyszów)
ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)/GÓRECKA Dominika (KS Bronowianka Kraków)

Juniorzy – gra podwójna:
1. PIEGZA Adrian (Siemacha Kraków)/BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
2. KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)/SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)
3.-4. ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków)/PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)/GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
5.-8. PASEK Adrian (KS Start Nowy Sącz)/STALMACH Zbigniew (UKS Zarabie Myślenice)
BARDON Piotr (MLUKS Gulon Zakliczyn)/HEŁMECKI Szymon (MLUKS Gulon Zakliczyn)
GAJDA Rafał (MOKSiR Czchów)/SZCZEPAŃSKI Dominik (MLUKS Gulon Zakliczyn)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)/KOSIŃSKI Mateusz (KS Podwawelski Kraków)
9.-16. KORUS Paweł (LUKS Skrzyszów)/ROBAK Mateusz (MKS Tarnovia Tarnów)
PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków)/ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)/WIERZBIŃSKI Marcin (Siemacha Kraków)
MOSKAŁA Grzegorz (LKS Piotrowice)/FILEK Maciej (LKS Piotrowice)

Gra mieszana:
1. KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)/GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
2. GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)/ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)/JANIK Angelika (KS Podwawelski Kraków)
BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)/PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
5.-8. GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)/KOZIOŁ Zuzanna (LUKS Skrzyszów)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)/GÓRECKA Dominika (KS Bronowianka Kraków)
MOSKAŁA Grzegorz (LKS Piotrowice)/KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów)
ROBAK Mateusz MKS (Tarnovia Tarnów)/ŻYDOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarnów)
9.-16. KORUS Paweł (LUKS Skrzyszów)/KĄDZIOŁKA Gabriela (LUKS Skrzyszów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *