Home » Aktualności » Karol i Miłosz Wśród Najlepszych Młodzików w Małopolsce

W dniu 18 marca 2018r. w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. W zawodach zwyciężyli Anna Cyrwus (KS Gorce Nowy Targ) – gra pojedyncza dziewcząt i Miłosz Sawczak (UKS Płomień Limanowa) – gra pojedyncza chłopców. Tytuły mistrzów województwa w grze podwójnej wywalczyli Emilia Skuba w parze z Zuzanną Syrdą (obie KS Bronowianka Kraków) oraz wśród chłopców Karol Sułkowski w parze z Miłoszem Sawczakiem (obej UKS Płomień Limanowa). W zawodach wzięło udział łącznie 55 zawodników (14 dziewcząt i 41 chłopców).

W zawodach drużynowych awans na Mistrzostwa Polski uzyskali : Miłosz Sawczak, Karol Sułkowski, Filip Golonka oraz Konrad Bącio.

W rozegranych w dniu 4 marca 2018 eliminacjach wojewódzkich do Mistrzostw Polski awans uzyskali Natasza Korczak, Zuzanna Bezak, Wiktor Klag i Robert Żydek. Ponadto limit do startu w MP Młodzików (Drzonków, 26-29 kwietnia 2018) na podstawie rankingu posiadają Anna Cyrwus, Emilia Skuba, Aleksandra Guzik, Zuzanna Syrda, Miłosz Sawczak, Karol Sułkowski, Kacper Turecki i Mateusz Kucharski.

Młodziczki:
1. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
2. GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
3.-4. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
5. GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
6. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)

Młodzicy:
1. SAWCZAK Miłosz (UKS Płomień Limanowa)
2. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
3.-4. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
SUŁKOWSKI Karol (UKS Płomień Limanowa)
5. WCISŁO Konrad (UKS Gryf Gdów)
6. KUZIO Maciej (UKS Zarabie Myślenice)
7. MRUGAŁA Bartłomiej (KS Gorce Nowy Targ)
8. ŻYDEK Robert (LKS Piotrowice)
9.-12. KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
GOLONKA Filip (UKS Płomień Limanowa)
BROSZKIEWICZ Karol (LKS Piotrowice)
KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. ZANIEWSKI Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuchów)
17.-24. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
MACIEJCZYK Paweł (MKS Skawa Wadowice)
STAWARA Krystian (UKS Sokół Żabno)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)
JAWORSKI Jeremi (MKS KSOS Kraków)
MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków)
GALA Dawid (Siemacha Kraków)
25.-32. POJASEK Wojciech (MKS KSOS Kraków)
OLESIAK Marcin (UKS Płomień Limanowa)
FRĄCZEK-WARIAS Kacper (CKiS Skawina)
BĄCIO Konrad (UKS Płomień Limanowa)
GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków)
WCISŁO Patryk (MKS Skawa Wadowice)
MIĘKINA Hubert (UKS Gryf Gdów)
KROKOS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków)
33.-40. KONDEK Szymon (CKiS Skawina)
GAJOWY Mateusz (UKS Sokół Żabno)
CHRUSTEK Arsen (MKS KSOS Kraków)
ZAJDA Bartłomiej (MKS Skawa Wadowice)
ŁADYGA Kamil (CKiS Skawina)
KOZA Szymon (UKS Sokół Żabno)
KOSIŃSKI Hubert (CKiS Skawina)
TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
41.-48. SZCZEPAŃSKI Olivier (UKS Sokół Żabno)

Młodziczki – gra podwójna:
1. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)/ SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
2. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)/GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
3.-4. BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)/KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie Myślenice)
KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)/BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
5.-8. KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)/KAMIŃSKA Martyna (UKS Tornado Waksmund)
GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)/ FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)/STUDNICKA Anna (MKS Skawa Wadowice)

Młodzicy – gra podwójna:
1. SUŁKOWSKI Karol (UKS Płomień Limanowa)/SAWCZAK Miłosz (UKS Płomień Limanowa)
2. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)/TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
3.-4. BROSZKIEWICZ Karol (LKS Piotrowice)/ŻYDEK Robert (LKS Piotrowice)
KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)/WCISŁO Konrad (UKS Gryf Gdów)
5.-8. GOLONKA Filip (UKS Płomień Limanowa)/BĄCIO Konrad (UKS Płomień Limanowa)
ZANIEWSKI Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)/FRĄCZEK-WARIAS Kacper (CKiS Skawina)
GALA Dawid (Siemacha Kraków)/MIĘKINA Hubert (UKS Gryf Gdów)
NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)/BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
9.-16. ŁADYGA Kamil (CKiS Skawina)/ TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuchów)/OLESIAK Marcin (UKS Płomień Limanowa)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)/KUZIO Maciej (UKS Zarabie Myślenice)
JAWORSKI Jeremi (MKS KSOS Kraków)/MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków)
WCISŁO Patryk (MKS Skawa Wadowice)/ MACIEJCZYK Paweł (MKS Skawa Wadowice)
MRUGAŁA Bartłomiej (KS Gorce Nowy Targ)/ KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)
STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)/SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)
POJASEK Wojciech (MKS KSOS Kraków)/KROKOS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków)
17.-32. GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków)/CHRUSTEK Arsen (MKS KSOS Kraków)
KOZA Szymon (UKS Sokół Żabno)/GAJOWY Mateusz (UKS Sokół Żabno)
KOSIŃSKI Hubert (CKiS Skawina)/KONDEK Szymon (CKiS Skawina)
STAWARA Krystian (UKS Sokół Żabno)/SZCZEPAŃSKI Olivier (UKS Sokół Żabno)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *