Home » Aktualności » I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorów

W dniu 10 września 2017 roku w Krakowie rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów – z udziałem 71 uczestników (20 dziewcząt i 51 chłopców). W zawodach zwyciężyli Agnieszka Pietrzak (KS Podwawelski Kraków) i Szymon Kolasa (KS Gorce Nowy Targ). Limit do startu w I Grand Prix Polski Juniorów (Brzeg Dolny, 14-15 października 2017) posiada Angelika Janik.

 

Juniorki:
1. PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
2. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
3. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
4. SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)
5. ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
6. KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
7. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
8. DOMITER Julia (UKS Płomień Limanowa)
9.-12. SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
ŻYDOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarnów)
GÓRECKA Dominika (KS Bronowianka Kraków)
MAŁYSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. STROISZ Natasza (MKS Tarnovia Tarnów)
CHWOJKO Jagoda (KS Bronowianka Kraków)
KARCZMARCZYK Klaudia (niestowarzyszony)
GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
17.-20. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
KĄDZIOŁKA Gabriela (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
NIZIOŁEK Karolina (MKS Tarnovia Tarnów)
GĄSIOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)

Juniorzy:
1. KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)
2. BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
3. KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
4. KOŁOS Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)
5. GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
6. PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków)
7. GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
8. PIEGZA Adrian (Siemacha Kraków)
9.-12. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)
SAWCZAK Miłosz (UKS Płomień Limanowa)
KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
KOSMAL Dawid (UKS Płomień Limanowa)
13.-16. ROBAK Mateusz (MKS Tarnovia Tarnów)
BARDON Piotr (MLUKS Gulon Zakliczyn)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)
PIEKARCZYK Michał (LKS Piotrowice)
17.-24. WOLANIN Piotr (KS Podwawelski Kraków)
ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków)
WOJAS Bartłomiej (Siemacha Kraków)
TROJANOWSKI Dawid (KS Start Nowy Sącz)
BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
KUTAJ Maksymilian (UKS Gryf Gdów)
HEŁMECKI Szymon (MLUKS Gulon Zakliczyn)
25.-32. GALA Bartłomiej (Siemacha Kraków)
BODNAR Michał (LKS Piotrowice)
WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)
KORNAŚ Bartłomiej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
BROSZKIEWICZ Łukasz (LKS Piotrowice)
DŁUGOPOLSKI Miłosz (KS Gorce Nowy Targ)
KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
BARTNICKI Jakub (LKS Piotrowice)
33.-40. PASEK Adrian (KS Start Nowy Sącz)
KORUS Paweł (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
PIS Konrad (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
KOSIŃSKI Mateusz (KS Podwawelski Kraków)
KASPRZYK Adrian (UKS SP 1 Tarnów)
TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
STALMACH Zbigniew (UKS Zarabie Myślenice)
ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
41.-48. CICH Adrian (UKS Sokół Żabno)
MRÓZ Jakub (MLUKS Gulon Zakliczyn)
MOSKAŁA Grzegorz (LKS Piotrowice)
WIERZBIŃSKI Marcin (Siemacha Kraków)
PASEK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
FILEK Maciej (LKS Piotrowice)
GAJDA Rafał (MOKSiR Czchów)
49.-56. STAWARA Krystian (UKS Sokół Żabno)
GALA Dawid (Siemacha Kraków)
MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków)
KUĆ Grzegorz (Siemacha Kraków)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *