Home » Aktualności » Złoto w Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodzików

Zawodnicy UKS Płomień Limanowa zdobyli tytuł Drużynowych Mistrzów Polski w tenisie stołowym w kategorii młodzików. Dawid Kosmal, Miłosz Sawczak oraz Karol Sułkowski okazali się najlepsi w naszym kraju.

Mistrzostwa Polski Młodzików rozgrywane są w Krośnie w dniach 04-07.05.2017r. W finale tenisiści UKS Płomień Limanowa (Karol Sułkowski , Dawid Kosmal, Miłosz Sawczak) pokonali 3:2 ekipę ZKS Drzonków. W fazie grupowej UKS Płomień rozprawił się po 3-0  z KS JOFRAKUDA Świebodzin, LZS Żywocice,KU AZS UE Wrocław . W ćwierćfinale Płomień okazał się lepszy od KS GWIAZDA Bydgoszcz (3-0), a w półfinale od KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki (3-2).

To kolejny wielki sukces dla naszych zawodników, którzy w przeciągu całego sezonu 2016-2017 odnosili szereg sukcesów na arenie ogólonopolskiej i międzynarodowej.

Podczas drużynowego turnieju Mistrzostw Polski zawodnicy UKS Płomień Limanowa wykazali wielką wolę walki, a także ogromne skupienie i koncentracje w szczególności w meczu półfinałowym i finałowym. Te dwa mecze stały na bardzo wysokim poziomie i miały różne zwroty akcji. Wielkie wsparcie oraz pomoc zawodnicy mieli od limanowskich trenerów: Wojciecha Kosmala, Miłosza Sawczaka i Albert Golonki.

Serdecznie dziękujemy głównym sponsorom klubu, bez których pomocy tak liczne sukcesy nie byłyby możliwe: Burmistrzowi Miasta Limanowa – Władysławowi Biedzi, firmie Joniec – Mieczysław Joniec , firmie Midrew – Paweł Michura,  firma Aga Sport – Bożena Waldowska, firmie Laskopol – Roman Dudek oraz wszystkim firmom i osobom, które wspierają działalność naszego klubu: Mechanika Diagnostyka Pojazdowa – Wajda , firmie Doratex, MZGKiM Limanowa , firmie BdArt, firmie Delikatesy Centrum Łososina Górna, Centrum Języków Obcych Madison oraz firmie Arka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *