Home » Aktualności » Kinga Kosmal Mistrzynią Województwa Małopolskiego

W dniu 23 kwietnia 2017 roku w Krakowie w hali KS Bronowianka rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Juniorek i Juniorów Województwa Małopolskiego w tenisie stołowym z udziałem 31 uczestników (7 dziewcząt i 24 chłopców). W kategorii juniorskiej nasz klub reprezentowali Kinga Kosmal oraz Grzegorz Olesiak.

Niedzielny turniej przyniósł bardzo wiele medali dla naszego klubu – łącznie nasi zawodnicy zdobyli ich aż 7. Wśród nich nie zabrakło złota, które indywidualnie wywalczyła Kinga Kosmal pokonując najlepsze juniorki z małopolski. W grze deblowej wraz z Aleksandrą Garb wywalczyły wicemistrzostwo województwa natomiast w parze z Grzegorzem Olesiakiem zajęli ex aequo 3 miejsce.

W kategorii juniora świetnie spisał się Grzegorz Olesiak, który indywidualnie zajął ex aequo 3 miejsce nieznacznie przegrywając mecz półfinałowy.

 

Gra pojedyncza juniorek:
1. KOSMAL Kinga (UKS Płomień Limanowa)
2. JANIK Angelika (KS Podwawelski Kraków)
3.-4. ŁEBEK Alicja (KS Bronowianka Kraków)
GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
5. KOŁODZIEJ Ewa (KS Bronowianka Kraków)
6. PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
7. GÓRECKA Dominika (KS Bronowianka Kraków)

Gra pojedyncza juniorów:
1. LIS Daniel (UKS Olesno)
2. PNIACZEK Dominik (ULKS Lachowice Lachowice)
3.-4. KOŁOS Arkadiusz (UKS Rokicie Szczytniki)
OLESIAK Grzegorz (UKS Płomień Limanowa)
5. KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
6. PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków)
7. ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS Zarabie Myślenice)
8. BARDON Piotr (MLUKS Gulon Zakliczyn)
9.-12. PETKA Krzysztof (KS Podwawelski Kraków)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków)
BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
13.-16. MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)
WOLANIN Piotr (LKS Piotrowice)
PIEGZA Adrian (AS Progres Kraków)
HEŁMECKI Szymon (MLUKS Gulon Zakliczyn)
17.-24. SKRĘŻYNA Hubert (UKS SP 1 Tarnów)
WIERZBIŃSKI Marcin (AS Progres Kraków)
SZCZEPAŃSKI Dominik (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KRAWCZYK Kacper (PKS Porta Kraków)
GORYCKI Mikołaj (AS Progres Kraków)
RAK Sebastian (MLUKS Gulon Zakliczyn)
25.-28. MYSTEK Rafał (AS Progres Kraków)
FILEK Maciej (LKS Piotrowice)

Niesklasyfikowani:
DZIEDZIC Piotr (UKS Rokicie Szczytniki)
KOSIŃSKI Mateusz (KS Podwawelski Kraków)
ZĘBALA Mateusz (UKS Rokicie Szczytniki)

Gra podwójna juniorek:
1. KOŁODZIEJ Ewa (KS Bronowianka Kraków)/ŁEBEK Alicja (KS Bronowianka Kraków)
2. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)/KOSMAL Kinga (UKS Płomień Limanowa)
3.-4. JANIK Angelika (KS Podwawelski Kraków)/PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)

Gra podwójna juniorów:
1. PETKA Krzysztof (KS Podwawelski Kraków)/MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)
2. BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)/PIEGZA Adrian (AS Progres Kraków)
3.-4. LIS Daniel (UKS Olesno)/KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
PNIACZEK Dominik (ULKS Lachowice Lachowice)/GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
5.-8. SZCZEPAŃSKI Dominik (MLUKS Gulon Zakliczyn)/WIERZBIŃSKI Marcin (AS Progres Kraków)
KOŁOS Arkadiusz (UKS Rokicie Szczytniki)/ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS Zarabie Myślenice)
BARDON Piotr (MLUKS Gulon Zakliczyn)/HEŁMECKI Szymon (MLUKS Gulon Zakliczyn)
PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków)/ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków)
9.-16. SKRĘŻYNA Hubert (UKS SP 1 Tarnów)/KRAWCZYK Kacper (PKS Porta Kraków)
WOLANIN Piotr (LKS Piotrowice)/FILEK Maciej (LKS Piotrowice)
RAK Sebastian (MLUKS Gulon Zakliczyn)/GORYCKI Mikołaj (AS Progres Kraków)

Gra podwójna mieszana:
1. LIS Daniel (UKS Olesno)/KOŁODZIEJ Ewa (KS Bronowianka Kraków)
2. PETKA Krzysztof (KS Podwawelski Kraków)/JANIK Angelika (KS Podwawelski Kraków)
3.-4. OLESIAK Grzegorz (UKS Płomień Limanowa)/KOSMAL Kinga (UKS Płomień Limanowa)
KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)/GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. PNIACZEK Dominik (ULKS Lachowice Lachowice)/ŁEBEK Alicja (KS Bronowianka Kraków)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)/PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)/GÓRECKA Dominika (KS Bronowianka Kraków)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *