Home » Aktualności » 3 Medale dla Bartosza Sułkowskiego w Mistrzostwach Kadetów

W dniu 23 kwietnia 2017 roku w Krakowie w hali KS Bronowianka rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Kadetek i Kadetów Województwa Małopolskiego w tenisie stołowym z udziałem 38 uczestników (9 dziewcząt i 29 chłopców). W mistrzostwach województwa każdy zawodnik może wystąpić wyłącznie w swojej kategorii wiekowej, przez co jedynym reprezentantem naszego klubu był Bartosz Sułkowski. Indywidualnie Bartosz Sułkowski został wicemistrzem małopolski, w grze deblowej wraz z Maksymilianem Kutajem wywalczyli mistrzostwo małopolski, a w grze mieszanej z Anną Zając wywalczyli wicemistrzostwo.

Wyniki szczegółowe:

Gra pojedyncza kadetek:
1. KOZIOŁ Zuzanna (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
2. ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
5. ŻYDOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarnów)
6. ADAMUS Paulina (CKiS Skawina)
7. STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)
8. STROISZ Natasza (MKS Tarnovia Tarnów)
9.-10. KĄDZIOŁKA Gabriela (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)

Gra pojedyncza kadetów:
1. KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)
2. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)
3.-4. KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
GÓRECKI Wojciech (UKS Rokicie Szczytniki)
5. RESZKA Jakub (AS Progres Kraków)
6. ROBAK Mateusz (MKS Tarnovia Tarnów)
7. KUTAJ Maksymilian (UKS Rokicie Szczytniki)
8. DŁUGOPOLSKI Miłosz (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. RÓŻAŃSKI Damian (KS Gorce Nowy Targ)
BODNAR Michał (LKS Piotrowice)
WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)
GALA Bartłomiej (UKS Kontra Rączna)
13.-16. DŁUGOPOLSKI Grzegorz (KS Gorce Nowy Targ)
FOKSIŃSKI Przemysław (LKS Piotrowice)
KOWALKOWSKI Patryk (KS Gorce Nowy Targ)
KASPRZYK Adrian (UKS SP 1 Tarnów)
17.-24. PIS Konrad (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków)
CICH Adrian (UKS Sokół Żabno)
KORUS Paweł (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
CNOTA Jakub (AS Progres Kraków)
KORNAŚ Bartłomiej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
25.-32. PIOTROWSKI Wiktor (AS Progres Kraków)
OLSZAŃSKI Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
MRÓZ Jakub (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KIJOWSKI Jan (UKS Sokół Żabno)
ANTECKI Patryk (LKS Piotrowice)

Gra podwójna kadetek:
1. KOZIOŁ Zuzanna (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)/KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
2. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)/ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. STROISZ Natasza (MKS Tarnovia Tarnów)/ŻYDOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarnów)
STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)/ADAMUS Paulina (CKiS Skawina)

Gra podwójna kadetów:
1. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)/KUTAJ Maksymilian (UKS Rokicie Szczytniki)
2. KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)/GÓRECKI Wojciech (UKS Rokicie Szczytniki)
3.-4. ROBAK Mateusz (MKS Tarnovia Tarnów)/KASPRZYK Adrian (UKS SP 1 Tarnów)
KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)/RESZKA Jakub (AS Progres Kraków)
5.-8. DŁUGOPOLSKI Miłosz (KS Gorce Nowy Targ)/RÓŻAŃSKI Damian (KS Gorce Nowy Targ)
DŁUGOPOLSKI Grzegorz (KS Gorce Nowy Targ)/KOWALKOWSKI Patryk (KS Gorce Nowy Targ)
GALA Bartłomiej (UKS Kontra Rączna)/BODNAR Michał (LKS Piotrowice)
WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)/FOKSIŃSKI Przemysław (LKS Piotrowice)
9.-16. KORNAŚ Bartłomiej (MLUKS Gulon Zakliczyn)/MRÓZ Jakub (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KORUS Paweł (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)/OLSZAŃSKI Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
PIOTROWSKI Wiktor (AS Progres Kraków)/CNOTA Jakub (AS Progres Kraków)
CICH Adrian (UKS Sokół Żabno)/KIJOWSKI Jan (UKS Sokół Żabno)
ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)/MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków)

Gra podwójna mieszana:
1. KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)/KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
2. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)/ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. KUTAJ Maksymilian (UKS Rokicie Szczytniki)/KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
GÓRECKI Wojciech (UKS Rokicie Szczytniki)/KOZIOŁ Zuzanna (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
5.-8. KORUS Paweł (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)/KĄDZIOŁKA Gabriela (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)/ŻYDOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarnów)
KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)/STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)
ROBAK Mateusz (MKS Tarnovia Tarnów)/STROISZ Natasza (MKS Tarnovia Tarnów)
9.-16. BODNAR Michał (LKS Piotrowice)/ADAMUS Paulina (CKiS Skawina)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *