Home » Aktualności » Podsumowanie Roku 2016

Wyniki sportowe – UKS Płomień Limanowa2016 rok

  • 29-31.01 Kraków

– XVI miejsce Karol Sułkowski – II Grand Prix Polski Żaczek i Żaków,

 

  • 13.02 Karków

–  I miejsce Jula Domiter – III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek

– VI miejsce Karol Sułkowski – III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików

  • 14.02 Kraków

– I miejsce  Kinga Kosmal – III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorów

 

  • 26-28.02 Nadarzyn

–  XIII  miejsce Agnieszka Pietrzak – III Grand Prix Polski Juniorów

 

  • 04-06.03 Białystok

–  V miejsce Dawida Kosmala – III Grand Prix Polski Młodzików

 

  • 12.03 Zakliczyn

–  IV miejsce w  Filipa Golonki –  III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaków

 

  • 13.03 Kraków

– VI miejsce Filipa Papieża – III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów

VII miejsce Julii Domiter – III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek

 

  • 09.04 Zakliczyn

–  I miejsce Paulina Kita – Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodziczek

– III miejsce Julia Domiter – Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodziczek

– II miejsce Paulina Kita /Julia Domiter – gra podwójna

– I miejsce Dawid Kosmal – Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików

– II miejsce Dawid  Kosmal /Damian Korczak – gra podwójna

III miejsce Wojciech Bogacz /Karol Sułkowski – gra podwójna

 

  • 15-17.04 Łaziska Górne

-XVII miejsce  Karol Sułkowski – III Grand Prix Polski Żaków

 

  • 24.04 Kraków

– I miejsce Bartosz Sułkowski, Filip Papież, Dawid Piechnik – Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kadetów

– II miejsce Paulina Kita, Julia Domiter – Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodziczek

– III miejsce Dawid Kosmal, Karol Sułkowski, Marcin Olesiak – Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików

-I miejsce Filip Papież – eliminacje do Mistrzostw Polski Kadetów

 

 

  • 28.04 Ostróda

-25-32 miejsce Agnieszka Pietrzak – Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów

-33-48 miejsce Kinga Kosmal – Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów

 

  • 05-08.05 Krosno

-17-24 miejsce Paulina Kita – Mistrzostwa Polski w kategorii Młodzików

-33-48 miejsce Julia Domiter – Mistrzostwa Polski w kategorii Młodzików

-9-12 miejsce Dawid Kosmal – Mistrzostwa Polski w kategorii Młodzików

 

  • 05-08.05 Ostróda

– III miejsce Bartosz Sulkowski – Gra podwójna Mistrzostwa Polski Kadetów

-V miejsce Bartosz Sułkowski, Filip Papież – gra drużynowa Mistrzostwa Polski Kadetów

 

  • 01.06 Nowy Targ

– I miejsce Karol Sułkowski – Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków

-III miejsce Patryk Zbylut, Karol Sułkowski – gra podwójna Mistrzostwa Województwa Żaków

 

  • 10.09 Kraków

– II miejsce Miłosz Sawczak –  I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików

– V miejsce Karol Sułkowski –  I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików

– IV miejsce Julia Domiter –  I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików

 

  • 25.09 Kraków

– IX miejsce Bartosz Sułkowski –  I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów

– XIII miejsce Jakub  Michalczyk –  I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów

– XV miejsce Kinga Kosmal –  I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów

– XXV miejsce Grzegorz Olesiak –  I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów

 

  • 23-25.09 Jarosław

-I miejsce Dawid Kosmal – Grand Prix Polski młodzików i młodziczek

-XIII miejsce Miłosz Sawczak – Grand Prix Polski młodzików i młodziczek

 

  • 30.09 Kraków

-III miejsce Bartosz Sułkowski –  I Grand Prix Polski kadetek i kadetów

-VII miejsce Dawid Kosmal –  I Grand Prix Polski kadetek i kadetów

 

  • 12.10 Pierzchów

– I miejsce Dawid Kosmal – finał wojewódzki Mini Olympic Games

– III miejsce Miłosz Sawczak – finał wojewódzki Mini Olympic Games

– I miejsce Julia Domiter – finał wojewódzki Mini Olympic Games

 

  • 14-16.10 Jarosław

-21-24 miejsce Kina Kosmal– I Grand Prix Polski Juniorów

-33-40 miejsce Bartosz Sułkowski– I Grand Prix Polski Juniorów

 

  • 15-16.10 Łaziska Górne

– I miejsce  Dawid Kosmal – finałowy Mini Olympic Games

– V miejsce  Miłosz Sawczak – finałowy Mini Olympic Games

– XIII miejsce  Julia Domiter – finałowy Mini Olympic Games

 

  • 30.10 Zakliczyn

– IV miejsca  Julia Domiter – II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików

– IX miejsca  Karol Sułkowski – II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików

 

 

  • 05.11 Olkusz

– II miejsce Miłosz Sawczak – II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów

– IX miejsce Julia Domiter- II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów

 

  • 11-13.11 Limanowa

– III miejsce Dawid Kosmal – II Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików

 

  • 19.11 Kraków

– I miejsce Kinga Kosmal- II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorów

–  I miejsce Bartosz Sułkowski- II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorów

 

  • 20.11 Kraków

– XVII miejsce  Kinga Chyl – II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów

 

  • 25.11 Budapeszt

– VI miejsce  Dawid Kosmal – Turniej Nadziei Olimpijskich

– II miejsce Dawid Kosmal, Szymon Kolasa, Patryk Pyś – gra drużynowa

 

  • 25-27.11 Drzonków

-III miejsce Bartosz Sułkowski– II Grand Prix Polski kadetów

-VI miejsce Dawid Kosmal – II Grand Prix Polski kadetów

 

  • 02-04.12 Piątnica

– 17-24 miejsce Kinga Kosmal– II Grand Prix Polski Juniorów

– 33-40 miejsce Bartosz Sułkowski– II Grand Prix Polski Juniorów

 

Do powyższych sukcesów przyczynili się wszyscy zawodnicy, którzy poświęcają swój wolny czas na doskonalenie swoich umiejętności na treningach.
Kolejną grupą osób bez których te sukcesy nie byłyby możliwe to kadra trenerska: Albert Golonka, Wojciech Kosmal oraz Zdzisław Sułkowski. Wielki wkład w te osiągnięcia mieli również sponsorzy, którzy wspierali finansowo UKS Płomień Limanowa w minionym sezonie.

Najważniejszymi wydarzeniami w minionym sezonie było m.in. powołanie do kadry narodowej juniorów Bartosza Sułkowskiego oraz powołanie Dawida Kosmala do kadry narodowej  w kategorii młodzików. Wielkim sukcesem był także awans do II ligi mężczyzn w tenisie stołowym zawodników w składzie: Piotr Chudoba, Albert Golonka, Jakub Michalczyk, Dawid Rozum oraz Krystian Gaik.

Łącznie nasz klub brał udział w około 80 zawodach na terenie całego kraju we wszystkich kategoriach wiekowych: żak, młodzik, kadet, junior, senior.

 

Osiągniętych sukcesów w 2016r.

gratulują trenerzy i działacze klubu .

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *