Home » Aktualności » Nagrody Dla Najlepszych Sportowców

W piątek, 30 grudnia 2016 r., podczas XLI sesji Rady Miasta Limanowa wręczono Nagrody Burmistrza Miasta Limanowa za wysokie wyniki w sporcie, które zostały przyznana na podstawie Uchwały Nr XXIII/173/2016 Rady Miasta Limanowa z dnia 23 lutego 2016 r. w sprawie: przyznania nagród i wyróżnień za osiągnięcie wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym i działalności na rzecz rozwoju kultury fizycznej.

Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda doceniając sportowe osiągnięcia limanowskich zawodników na arenach sportowych w kraju i za granicą przyznał nagrody. Ostatnia sesja Rady Miasta Limanowa była okazją do ich wręczenia oraz złożenia gratulacji na ręce sportowców, rodziców i trenerów.

Przewodnicząca Rady Miasta Jolanta Juszkiewicz skierowała ciepłe słowa do rodziców nagrodzonych: „Pragniemy złożyć państwu serdeczne gratulacje i wyrazy uznania w związku ze szczególnymi osiągnięciami sportowymi państwa dzieci. Wyróżnienie to jest wspaniałym uhonorowaniem Państwa pracy włożonej w wychowanie i wspieranie talentu i umiejętności dziecka, które niejednokrotnie swoimi osiągnięciami sławiło Limanową i był naszą dumą. Wraz z gratulacjami łączymy najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności i szczęścia w życiu osobistym, rodzinnym oraz zawodowym.”

Wyróżnieni Nagrodą Burmistrza Miasta Limanowa za wysokie wyniki w sporcie:

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PŁOMIEŃ W LIMANOWEJ

1.    Dawid Kosmal to wybitna postać młodego pokolenia w tenisie stołowym w kategorii młodzika. W  2016 roku zdobył tytuł Mistrza Polski w grze podwójnej. Wielokrotny medalista zawodów ogólnopolskich i Mistrzostw Polski. Powołany do kadry narodowej, z drużyną Polski wywalczył srebrny medal na Olimpic Hopes w Budapeszcie.

2.    Bartosz Sułkowski w 2016 roku osiągnął bardzo wysokie wyniki sportowe w tenisie stołowym. Na Mistrzostwach Polski w Ostródzie zdobył brązowy medal w grze deblowej. Wielokrotny medalista zawodów ogólnopolskich i Mistrzostw Polski. Reprezentant kraju w kategorii juniora.

więcej informacji: miasta.limanowa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *