Home » Aktualności » Rejonowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej

Dnia 19.03.2014 r. na sali sportowej w Ropie obył się Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców – rocznik 1998 i młodsi. Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów dziewcząt i 6 zespołów chłopców. Organizatorem imprezy był  Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie.

Naszą szkołę reprezentowali dwaj zawodnicy Płomienia : Kacper Sułkowski , Mateusz Twaróg, którzy po zaciętej walce przegrali mecz o pierwsze miejsce z drużyną ze Słopnic w składzie: Michał Kaim, Marcin Gębacz.

W turnieju dziewcząt brała udział również zawodniczka Płomienia Kinga Kosmal, która wraz z zawodniczą ze Skrzydlnej – Gabrielą Malec zajęła pierwsze miejsce.

Wszystkie  drużyny  otrzymały  pamiątkowe dyplomy, a za miejsca I – III  medale.

Po dwie najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców awansowały na zawody wojewódzkie, które odbędą się 15.04.2014 r. w Limanowej.

 

 

Wyniki poszczególnych spotkań dziewcząt– rozegrano 11 meczy :

Mecz Szkoła/Drużyna : Szkoła/Drużyna Wynik Runda
1. Skrzydlna Uście Gorlickie 3:0 I prawa
2. Nowy  Sącz nr 9 Gródek n/Dunajcem 0:3 I prawa
3. Przydonica Nowy  Sącz nr 3 3:0 I prawa
4. Uście Gorlickie Nowy  Sącz nr 9 1:3 I lewa
5. Skrzydlna Gródek n/Dunajcem 3:2 II prawa
6. Gorlice nr 1 Przydonica 3:0 II prawa
7. Nowy  Sącz nr 9 Przydonica 1:3 II lewa
8. Nowy  Sącz nr 3 Gródek n/Dunajcem 0:3 II lewa
9. Skrzydlna Gorlice nr 1 3:1 Finał  o  I
10. Przydonica Gródek n/Dunajcem 1:3 III lewa
11. Gorlice nr 1 Gródek n/Dunajcem 3:0 Finał  o  II

      Klasyfikacja końcowa turnieju  dziewcząt:

M-ce Szkoła/ Drużyna Opiekun/nauczyciel Powiat
1 Publiczne Gimnazjum w Skrzydlnej Katarzyna  Czepiel limanowski
2 Gimnazjum  nr 1 w Gorlicach Irena Pikuła gorlicki
3 Gimnazjum w Gródku n/Dunajcem Janusz  Jurkowski ziemski
4 Gimnazjum nr 4 w Przydonicy           Krzysztof Brudzik ziemski
5-6 Gimnazjum  nr 3 w Nowym  Sączu Bartłomiej Damasiewicz grodzki
5-6 Gimnazjum  nr 9 w Nowym  Sączu Witosław  Mikołajczyk grodzki
7 Gimnazjum  w  Uściu  Gorlickim Beata  Miedziak gorlicki

 

 Wyniki poszczególnych spotkań chłopców: rozegrano 9 meczy

Mecz Szkoła/Drużyna : Szkoła/Drużyna Wynik runda
1. Limanowa nr 4 Binarowa 3:0 I prawa
2. Słopnice Lipinki 3:0 I prawa
3. Limanowa nr 4 Nowy Sącz 2 3:0 II prawa
4. Słopnice Gródek n/Dunajcem 3:1 II prawa
5. Binarowa Gródek n/Dunajcem 0:3 I lewa
6. Lipinki Nowy Sącz 2 3:1 I lewa
7. Słopnice Limanowa nr 4 3:2 Finał  o  I
8. Gródek n/Dunajcem Lipinki 3:2 II lewa
9. Limanowa nr 4 Gródek n/Dunajcem 3:1 Finał  o  II

 

Klasyfikacja końcowa turnieju  chłopców

M-ce Szkoła/ Drużyna Opiekun/nauczyciel Powiat
1 Gimnazjum w Słopnicach Lidia  Pach limanowski
2 Gimnazjum nr 4 Limanowej Albert Golonka limanowski
3 Gimnazjum w Gródku n/Dunajcem Janusz  Jurkowski ziemski
4 Gimnazjum  w Lipinkach Przemysław  Cygan gorlicki
5-6 Gimnazjum  w Binarowej Jan  Kamiński gorlicki
5-6 Gimnazjum nr 2 w Nowym  Sączu Dariusz  Jasiński grodzki

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *