Home » Aktualności » Dawid Kosmal z brązowym medalem na MP juniorów w Ustrzykach Dolnych!

W dniach 27-30.05 w Ustrzykach Dolnych na Podkarpaciu odbywały się Mistrzostwa Polski juniorów w tenisie stołowym. UKS Płomień Limanowa reprezentowali Julia Domiter oraz Dawid Kosmal. Największym osiągnieciem tych zawodów dla naszego klubu był brązowy medal Dawida Kosmala w grze podwójnej, który wywalczył razem z Miłoszem Sawczakiem.

Reszta wyników zawodników Płomienia:

gra pojedyncza kobiet: Julia Domiter – 33 miejsce

gra pojedyncza mężczyzn: Dawid Kosmal – 25 miejsce

gra podwójna kobiet: Julia Domiter (UKS Płomień Limanowa), Aleksandra Nowak (LKTS Luvena Luboń) – 17 miejsce

gra podwójna mężczyzn: Dawid Kosmal (UKS Płomień Limanowa), Miłosz Sawczak (Fibrain AZS Politechnika Rzeszów) – 3 miejsce

gra mieszana: Julia Domiter, Dawid Kosmal – 9 miejsce

Gratulujemy!

Serdecznie dziękujemy głównym sponsorom klubu: Burmistrzowi Miasta Limanowa – Władysławowi Biedzie, firmie Joniec – Mieczysław Joniec, Gold Drop –  Stanisław Gągała, ASB Construction – Andrzej Biernat, firmie Midrew – Paweł Michura,  firma Aga Sport – Bożena Waldowska, firmie Laskopol – Roman Dudek oraz wszystkim firmom i osobom, które wspierają działalność naszego klubu: Mechanika Diagnostyka Pojazdowa – Wajda, firmie DoratexMZGKiM Limanowa, firmie BdArt, firmie Fakro, firmie Take!Cup, firmie Delikatesy Centrum Łososina Górna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *