Home » Aktualności » Płomień z Piątą Wygraną z Rzędu w II Lidze !

W Dniu 02.12.2018 r. na sali przy ZSP nr 4 w Limanowej odbył się mecz o mistrzostwo II ligi mężczyzn. Drużyna gospodarzy w składzie: Bartosz Sułkowski, Dawid Kosmal, Jakub Michalczyk, Albert Golonka, Krystian Gaik zwyciężyła z drużyna KSTS MOSiR Karpaty Krosno. Gości wystąpili w składzie: Michał Jurczak, Daniel Antosiak, Piotr Kolodziejczyk, Piotr Krukar.

Na 1 stole mecz rozpoczął Bartosz Sułkowski, który po wyrównanym pięciosetowym boju uległ Michałowi Jurczakowi 2-3. Na 2 stole swój debiut w lidze zanotował  Albert Golonka, który pokonał 3-1 Piotra Kolodziejczyka. Kolejne partie to pasmo zwycięstw zawodników z Limanowej. Na 1 stole Dawid Kosmal pokonał 3-0 Daniela Antosiaka. Na 2 stole Jakub Michalczyk ograł Piotra Krukara.  
W grach deblowych zawodnicy Płomienia również okazali się lepsi. Na 1 stole para Sułkowski/Kosmal pokonała Jurczaka/Krukara, a na 2 stole para Michalczyk/Gaik okazała się lepsza od Antosiaka/Kolodziejczyka.
Ostatnie mecze singlowe to wygrana Krystiana Gaik, Bartosza Sułkowskiego, Jakuba Michalczyka oraz porażka na 1 stole Dawida z dobrze dysponowanym Michałem Jurczakiem.
 

Jest to już 5 zwycięstwo z rzędu. Obecnie zajmujemy 2 miejsce w lidze !

Dla Płomienia punktowali:

Jakub Michalczyk – 2,5 pkt
Bartosz Sułkowsk – 1,5 pkt
Dawid Kosmal – 1,5 pkt
Krystian Gaik – 1,5 pkt
Albert Golonka – 1 pkt

Serdecznie gratulujemy !

nor

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *