Home » Aktualności » Płomień Zwycięża w Derbach z KS Spektrum Słopnice !

W dniu 20.10.2018 r. na sali Szkoły Podstawowej nr 1 w Słopnicach odbył się mecz derbowy o mistrzostwo II ligi pomiędzy UKS Płomień Limanowa, a KS Spektrum Karpol Słopnice. Drużyna ze Słopnic to mocny przeciwnik, który zmagania ligowe zaczął od dwóch wysokich wygranych. Słopniczanie bardzo pewnie pokonali LUKS Galux Skrzyszów (8-2) oraz UKS Olimp Łęki Dukielskie (8-2). 

Drużyna Płomienia wystąpiła w składzie: Bartosz Sułkowski, Dawid Kosmal, Jakub Michalczyk, Krystian Gaik.
Drużyna KS Spektrum wystąpiła w składzie: Paweł Madzula , Paweł Obrochta, Paweł Bolsęga, Adrian Kaim.

Mecz rozpoczęły gry singlowe Bartosza Sułkowskiego z Pawłem Madzulą oraz Jakuba Michalczyka z Pawłem Bolsęgą. Kolejne Partie to mecz Dawida Kosmala z Pawłem Obrochtą oraz Krystiana Gaika z Adrianem Kaimem. Pierwsze mecze singlowe ułożyły się bardzo pomyślnie dla zawodników z Limanowej. Bartosz w 5 setach ograch Pawła Madzulę, na drugim stole Kuba pokonał Pawła Bolsęge 3-1. Kolejne mecze to wygrana 3-1 na pierwszym stole Dawida z Pawłem Obrochtą oraz przegrana Krystiana z Adrianem Kaimem 3-0.

Po pierwszych partiach drużyna Płomienia prowadziła 3-1. Na 1 stole w grze deblowej Kosmal/Sułkowski przegrali 3-0 z parą Obrochta/Madzula, a na 2 stole Gaik/Michalczyk pewnie zwyciężyli 3-0 z parą Kaim/Bolsęga. Płomień prowadził już 4-2.

Po meczach deblowych nadszedł czas na ostatnie pojedynki singlowe.  Na 1 stole nie zawiódł Dawid Kosmal, który ograł Pawła Madzulę 3-1.  Remis był już pewny. Zwycięski punkt zdobył Krystian Gaik, który 3-1 pokonał Pawła Bolsęgę. Płomień prowadził 6-2!
Niestety dwa ostatnie mecze to porażka Bartosza Sułkowskiego z Pawłem Obrochtą 3-2 oraz Jakuba Michalczyka z Adrianem Kaimem 3-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6-4 dla UKS Płomień Limanowa!

Serdecznie gratulujemy kolejnej wygranej w lidze!

Dla Płomienia punktowali: 

Dawid Kosmal – 2 pkt
Krystian Gaik – 1,5 pkt
Jakub Michalczyk – 1,5 pkt
Bartosz Sułkowski – 1 pkt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *