Home » Aktualności » II WTK Młodzików

W dniu 30 października 2016 roku w Zakliczynie rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików z udziałem 69 uczestników (21 młodziczek i 48 młodzików). W zawodach zwyciężyli Emilia Skuba (KS Bronowianka Kraków) i Michał Piekarczyk (LKS Piotrowice). Limit do startu w II Grand Prix Polski Młodzików (Limanowa, 11-13 listopada 2016) posiadają Anna Cyrwus, Dawid Kosmal, Wojciech Bogacz i Miłosz Sawczak.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Młodziczki:
1. SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
2. KARCZMARCZYK Klaudia (UKS Grom Szerzyny)
3. MAŁYSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
4. DOMITER Julia (UKS Płomień Limanowa)
5. GUZIK Aleksandra (UKS Rokicie Szczytniki)
6. ZABAWA Martyna (MKS Tarnovia Tarnów)
7. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
8. ŚCIESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. FIRLIT Alicja (MOSiR Tuchów)
OLSZAŃSKA Patrycja (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KORCZAK Natasza (UKS Tornado Waksmund)
MENSFELD Natalia (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
SALAWA Nicola (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)
BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)
17.-20. FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
KOCZAŁKO Oliwia (UKS Tornado Waksmund)
KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie Myślenice)
KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
21.-24. KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)

Młodzicy:
1. PIEKARCZYK Michał (LKS Piotrowice)
2. TURECKI Kacper (UKS Rokicie Szczytniki)
3. KOWALKOWSKI Maciej (KS Gorce Nowy Targ)
4. KUCHARSKI Mateusz (UKS Rokicie Szczytniki)
5. TROJANOWSKI Dawid (KS Start Nowy Sącz)
6. KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
7. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
8. WOJAS Bartłomiej (AS Progres Kraków)
9.-12. KUZIO Maciej (UKS Zarabie Myślenice)
ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuchów)
SUŁKOWSKI Karol (UKS Płomień Limanowa)
KUĆ Grzegorz (UKS Kontra Rączna)
13.-16. KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
ŻYDEK Robert (LKS Piotrowice)
BROSZKIEWICZ Karol (LKS Piotrowice)
17.-24. WCISŁO Konrad (UKS Rokicie Szczytniki)
GAŁUSZKA Paweł (MKS Skawa Wadowice)
BARTNICKI Jakub (CKiS Skawina)
OLESIAK Marcin (UKS Płomień Limanowa)
GALA Dawid (UKS Kontra Rączna)
FRĄCZEK-WARIAS Kacper (CKiS Skawina)
CHLIPAŁA Grzegorz (UKS Zarabie Myślenice)
KWIATKOWSKI Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
25.-32. BRYNIARSKI Borys (KS Gorce Nowy Targ)
KUS Mariusz (UKS Zarabie Myślenice)
GOLONKA Filip (UKS Płomień Limanowa)
NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
MACIEJCZYK Paweł (MKS Skawa Wadowice)
BARSZCZ Dominik (UKS Sokół Żabno)
STAWARA Krystian (UKS Sokół Żabno)
33.-40. ZAJĄC Kacper (TKKF Dobczyce)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
IWANIEC Bartłomiej (KS Start Nowy Sącz)
SKROBOT Marcin (MKS Radość Gorlice)
ULANECKI Mateusz (MLUKS Gulon Zakliczyn)
JAWORSKI Jeremi (MKS KSOS Kraków)
ZANIEWSKI Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
MARTYKA Bartłomiej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
41.-48. HAMIGA Jakub (KS Start Nowy Sącz)
MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków)
POTOK Dawid (MKS Radość Gorlice)
STROISZ Nataniel (MKS Tarnovia Tarnów)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)
JASNOS Filip (MLUKS Gulon Zakliczyn)
UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków)
JUSZYŃSKI Rafał (MKS Radość Gorlice)

źródło: kozts.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *