Home » Aktualności » Najlepsi Młodzi Sportowcy z Nagrodą Wójta

Limanowa. W minioną środę w Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zawodników za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2015 roku. Wyróżnienia przyznano dwojgu sportowcom.

Po zaopiniowaniu kandydatur przez Radę Sportu, zarządzeniem z dnia 31 maja 2016 roku wójt gminy Limanowa Władysław Pazdan nagrody za osiągnięcie wysokich wyników w 2015 roku przyznał dwojgu sportowcom.

Pierwszą wyróżnioną osobą była Wioletta Orczykowska z Męciny, Mistrzyni Polski seniorów w pływaniu. Druga nagroda trafiła natomiast do rąk Bartosza Sułkowskiego z Koszar, który zdobył Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, a także został powołany do ścisłej kadry narodowej.

Wręczenia okolicznościowych dyplomów oraz nagród dokonał wójt gminy Limanowa Władysław Pazdan oraz kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa Wojciech Korabik.

– Wójt w trakcie spotkania pogratulował sportowcom sukcesów oraz podziękował rodzicom za okazywane wsparcie dla swoich pociech i pomoc w realizowaniu wytyczonych przez nich sportowych celów. Wyróżnionym sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w bieżącym roku! – informuje na swojej stronie internetowej Urząd Gminy Limanowa.

 

 

(Źródło/fot.: UG Limanowa), limanowa.in

bart

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *