Home » Aktualności » Drugie Miejsce Bartosza Powołaniem do Kadry Narodowej

Bartosz Sułkowski tenisista UKS „Płomień” zajął II miejsce w I Grand Prix Polski kadetów rozgrywanych w dniach 02 – 04 . 10. 2015 r. w Krakowie. Ten wynik dał Bartoszowi powołanie do ścisłej Kadry Narodowej kadetów przez PZTS. W tym gronie znalazło się oprócz Bartosza trzech zawodników: Samuel Kulczycki ASTS Olimpia- Unia Grudziądz, Jakub Witkowski LKS Odra Głoska, Jan Zandecki Klub Olimpijczyk Mysłowice.

W turnieju startowało 143 najlepszych tenisistów z całego kraju. W drodze do finału Bartosz rozegrał osiem pojedynków w finale ulęgając Janowi Zandeckiemu z Klubu „Olimpijczyk „ Mysłowice.

Bartosz przez cały turniej spisywał się znakomicie, potwierdzając przynależność do ścisłej czołówki krajowej po przejściu do kategorii wyższej powiedział nam trener Albert Golonka. Cieszymy się bardzo z faktu powołania naszego zawodnika do Kadry Narodowej oraz życzymy mu udanego startu turnieju ITTF Junior Circuit Slowak Cadet Open w Bratysławie na przełomie października i listopada w gronie najlepszych tenisistów Europy.              

Bardzo dobrze w turnieju spisał się Dawid Kosmal, zajmując 13 miejsce co daje mu limit bez kwalifikacji do kolejnego GP Polski w Krośnie. Dawida jest młodzikiem tym wartościowszy jest ten wynik. W turnieju I GP Polski startowali również Julia Odziomek, Dawid Piechnik, Filip Papież.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *