
W dniach 18-22.06.2014 r. w Brzegu Dolnym odbywać się będą Indywidualnymi i Drużynowymi Mistrzostwami Polski Kadetek i Kadetów w tenisie stołowy. Areną zmagań będzie Kompleks Hotelowo-Sportowy “Rokita” w Brzegu Dolnym.
„Rywalizacja o tytuły mistrzowskie toczyć będzie się w turniejach gry pojedynczej, podwójnej oraz drużynowej. Zmagania rozpoczną środowe eliminacje w turnieju gry pojedynczej, prowadzone z podziałem na grupy. W czwartek toczone będą gry drużynowe, a w piątek do rywalizacji indywidualnej włączą się zawodniczki i zawodnicy, którzy zostali zwolnieni z udziału w eliminacjach, dzięki wysokim miejscom w Ogólnopolskim Rankingu lub zakwalifikowaniu się z turniejów wojewódzkich. ”
Nasz klub reprezentują zawodniczki limanowskiego klubu UKS Płomień Limanowa:
- Kinga Kosmal, która jest w czołowej czwórce w Polsce w tej kategorii wiekowej wraz z zawodniczkami: Agatą Zakrzewską (SCKiS Hals Warszawa), Julią Ślązak (MKS Jedynka Łódź), Agatą Uchnast (MKS Rokita Brzeg Dolny).
- Druga zawodniczka reprezentująca nasz klub jest Kinga Chyl.
Organizatorami imprezy są:
- Polski Związek Tenisa Stołowego w Warszawie
- Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego we Wrocławiu
- Kompleks Hotelowo-Sportowy “Rokita” w Brzegu Dolnym
- MKS „Rokita” Brzeg Dolny
Komunikaty oraz listy zawodników startujących w imprezie: pzts.pl, wr.pzts.pl
Życzymy powodzenia !