Home » Aktualności » VIII Memoriał Andrzeja Grubby

W dniu 12 marca 2014 w Centrum Sportu “Bronowianka” odbył się finał wojewódzki VIII Memoriału Andrzeja Grubby. Zwycięzca wystąpi w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Sopocie 21 czerwca 2014 roku. W zawodach wzięło udział 15 drużyn. Zawody otworzyli  przedstawiciel Fundacji im. Andrzeja Grubby Sylwester Małecki oraz prezes KOZTS Kazimierz Skrzypek.

W turnieju wzięła również udział drużyna ZSS nr 4, która zajęła 9 miejsce. Naszą szkołę reprezentowali : Dawid Piechnik, Filip Golonka, Wiktor Pałka, Michał Kęska.
Nasza szkoła ma możliwość otrzymania “dzikiej karty” na finały ogólnopolskie.

Pierwsza trójka:

1. SP Szczytniki – awans do finału ogólnopolskiego
2. SP Skrzyszów – dzika karta
3. SP Zakliczyn (ZSiG)

 

źródło kozts.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *