Home » Aktualności » Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaczek i Żaków w Gniewie

W dniach 21-23 marca 2014 r. na Hali Widowiskowo-Sportowa w Gniewie odbywać się będą Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaczek i Żaków. 

“Zmagania o tytuły mistrzowskie rozpoczną piątkowe eliminacje, prowadzone z podziałem na grupy. W sobotę do rywalizacji włączą się zawodniczki i zawodnicy, którzy zostali zwolnieni z udziału w eliminacjach, dzięki wysokim miejscom w Ogólnopolskim Rankingu lub zakwalifikowaniu się z eliminacji wojewódzkich. Łącznie w tegorocznych Indywidualnych Mistrzostwach Polski Żaczek i Żaków w tenisie stołowym wystartuje 167 uczestników (73 dziewcząt i 60 chłopców).”

W turnieju dziewcząt biorą udział :

  • 32 zawodniczki na podstawie Ogólnopolskiego Rankingu  oraz po jednej zawodniczce z każdego województwa. Nasz klub w tej kategorii wiekowej reprezentuje Julia Domiter, która awansowała do turnieju z zawodów wojewódzkich.

W turnieju chłopców bierze udział :

  • 32 zawodników na podstawie Ogólnopolskiego Rankingu, po jednym zawodniku z każdego województwa oraz 27 zawodników zgłoszonych do udziału w turnieju eliminacyjnym. Nasz klub reprezentuje Dawid Kosmal, który jest rozstawiony z turniejową “czwórką”.
Życzymy powodzenia naszym zawodnikom !
Dawid_Julka
 
Więcej informacji na : pzts.pl , wr.pzts.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *