Home » Aktualności » II Grand Prix Polski Juniorów w Bilczy – wyniki

W dniach 24-26.01.2014 r. w Bilczy odbyło się II Gran Prix Polski Juniorów. W turnieju wystartowało sześciu zawodników z naszego klubu , którzy swoje zmagania zaczęli od piątkowych eliminacji :  Mariusz Twaróg , Grzegorz Olesiak oraz Dawid Kosmal nie zdołali awansować ze swoich grup. Krystian Gaik i Jakub Michalczyk wygrali po jednym meczu w swojej grupie i pomyślnie zakończyli tę fazę. Nie udało im się jednak wygrać kolejnych meczy, które dałyby im awans do turnieju głównego.

Świetny występ w turnieju zanotowała Kinga Kosmal, która wygrała wszystkie mecze w swojej grupie oraz dwa kolejne dające awans do turnieju głównego. Następnego dnia w turnieju grupowym nie miała sobie równych. Po bardzo dobrej grze ostatecznie zajęła wysokie 16 miejsce przegrywając w fazie play-off jedynie z dużo wyżej rozstawionymi zawodniczkami .

W turnieju zwyciężyli faworyci . Wśród juniorów wygrał  Patryk Zatówka pokonując w finale po siedmiosetowym boju Tomasza Kotowskiego, natomiast w kategorii juniorek od Pauliny Knyszewskiej lepsza okazała się Natalia Bajor.

Więcej informacji na wr.pzts.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *