Home » Aktualności » Mistrzostwo Polski Płomienia w Ogólnopolskim Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych o Puchar PZTS

W dniach 07-08.12.2013 r. w Radomiu obyły się Mistrzostwa Polski   Uczniowskich Klubów Sportowych o Puchar PZTS . W turnieju brały udział najlepsze zespoły z całej Polski w kategorii młodzików. Nasz klub  reprezentowali Bartosz Sułkowski , Dawid Kosmal oraz Dawid Piechnik , którzy stanęli na najwyższym stopniu podium.

Drogę do zwycięstwa poprzedziły wygrane z następującymi drużynami  MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie , ULKS TĘCZA Budki Piaseckie mazowieckie , KS STELLA Gniezno wielkopolskie , MUKS JEDYNKA Pszów śląskie .

Mecz półfinałowy z  mocną drużyna UKS Rokicie Szczytniki był bardzo wyrównany oraz przyniósł  wiele emocji , gdyż nasza drużyna początkowo przegrywała . Bartosz Sułkowski zanotował dwa wygrane pojedynki 3-1 i 3-2 a trzeci punkt po zaciętej grze został zdobyty w grze deblowej. Pojedynek zakończył się wynikiem 3-2 . Mecz finałowy z Bydgoszczą zakończył się wynikiem 3-0.

Jest to kolejny tytuł  Mistrzów Polski UKS dla młodych zawodników (poprzednio w kategorii żaków). Zwycięstwo w tej kategorii wiekowej jest wielkim sukcesem dla całego klubu.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym rodzicom oraz sponsorom, którzy przyczynili się do tego sukcesu , a także dwóch poprzednich w Warszawie i Brzegu Dolnym. Dziękujemy Burmistrzowi Miasta Limanowa, firmie WOLIMEX, SALAM, Mechanice Pojazdów – Wajda, Bankowi Spółdzielczemu w Limanowej, Delikatesom Centrum w Łososinie Górnej za wsparcie na rzecz naszego klubu.

Nagrody wręczyli Karol Strasburger oraz Barbara Kowalska .

 

2 thoughts on “Mistrzostwo Polski Płomienia w Ogólnopolskim Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych o Puchar PZTS

  1. rokicie pisze:

    Wielkie gratulacje za kolejny tytuł. Limanowa to potęga w młodzieżowym tenisie. Czy ktoś doceni trenera Alberta Golonkę. Takim ludziom to trzeba pomniki stawiac za życia. Podziękowania dla Alberta, Wojtka i Edwarda Kosmalów za kibicowanie i pomoc w prowadzeniu drużyny.

  2. Marek Thomas pisze:

    Gratulacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *