Home » Aktualności » II Grand Prix Polski Kadetów Brzeg Dolny

W dniach 29 listopada – 1 grudnia 2013 roku w Brzegu Dolnym rozegrane zostanie II Grand Prix Polski Kadetów.Miejsce rozgrywek: Hala KHS „Rokita im. Andrzeja Grubby, 56-120 Brzeg Dolny, ul. Wilcza 8. W turnieju bierze udział trzech zawodników z naszego klubu : Kinga Kosmal rozstawiona z nr 11 w turnieju głównym , natomiast   Kinga Chyl (27-28) oraz Bartosz Sułkowski (35) kwalifikujący się z turnieju eliminacyjnego .

Organizatorami zawodów są :

  •  Polski Związek Tenisa Stołowego w Warszawie,
  •  Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego we Wrocławiu,
  •  Kompleks Hotelowo-Sportowy “Rokita” w Brzegu Dolnym,
  • Sekcja tenisa stołowego MKS “Rokita” w Brzegu Dolnym.

Wyniki na bieżąco wr.pzts.pl.

Życzymy powodzenia naszym zawodnikom !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *