Home » Aktualności » Gala Osiągnięć Uczniów

W dniu 20 czerwca w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury odbyła się uroczysta „Gala osiągnięć uczniów limanowskich szkół podstawowych i gimnazjów w roku szkolnym 2012/2013”. Bohaterami gali byli laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i tematycznych ogłoszonych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty, uczniowie którzy osiągnęli sukcesy w konkursach wiedzy i umiejętności oraz w różnych dyscyplinach sportowych.

Na gali nie zabrakło zawodników i działaczy UKS Płomień Limanowa, którzy za całoroczny wkład pracy otrzymali listy gratulacyjne oraz nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa.

W gronie nagrodzonych znaleźli się:

Uczniowie Zespołu szkół Samorządowych Nr 4:  Dawid Piechnik, Bartosz Sułkowski, Mateusz Twaróg,Mariusz Twaróg, Krystian Gaik, Tomasz Nowak oraz z ZSS Nr 2 Jakub Michalczyk.

Bardzo ważną rolę odegrali również trenerzy i działacze klubu :  Albert Golonka, Zdzisław Sułkowski, Stanisław Golonka.

Słowa podziękowania za trud włożony w  wychowanie i nauczanie dzieci Burmistrz Miasta skierował do rodziców i nauczycieli. Podkreślił wielką rolę rodziców i nauczycieli w wychowaniu i  kształtowaniu właściwych postaw młodego pokolenia. Życzył, aby niełatwa praca nauczyciela i wychowawcy przynosiła jeszcze lepsze efekty, satysfakcję, radość oraz świadomość budowania  fundamentów pomyślnej przyszłości kolejnych pokoleń.

źródło :miasto.limanowa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *