Home » Aktualności » Mistrzowie Polski z wizytą w Urzędzie Miasta

19 grudnia br. Urząd Miasta Limanowa gościł Mistrzów Polski zawodników UKS Płomień Bartosza Sułkowskiego i Dawida Kosmal.

W uznaniu sukcesów sportowych Burmistrz Miasta Władysław Bieda oraz Przewodnicząca Rady Irena Grosicka zaprosili mistrzów wraz z rodzicami oraz trenerem Albertem Golonką i Dyrektorem ZSS nr 4 w Limanowej Haliną Golonką na uroczyste spotkanie z Radą Miasta Limanowa.
W trakcie miłego spotkania pogratulowano mistrzom tak wysokich rezultatów, zwycięstwa o randze ogólnokrajowej: “Cieszy fakt, że w naszym mieście są ludzie – i to w dodatku bardzo młodzi, którzy wyznaczają sobie cele i osiągają je dzięki własnej pracowitości. To postawa warta naśladowania i godna docenienia. Dziękujemy za promocje naszego miasta i Limanowskiej Ziemi.”
Gratulując zawodnikom osiągniętych niemałych rezultatów, życzono wytrwałości, która przyniesie wspaniałe efekty na niwie sportowej.Burmistrz podkreślił, że tytuł Mistrza Polski nie byłby możliwy bez udziału rodziców, którzy potrafili zainspirować do podejmowania najtrudniejszych wyzwań:
“Doceniamy każde zwycięstwo, które jest konsekwencją solidnej pracy, zaangażowania i determinacji. Cieszymy się, że możemy pogratulować osiągnięć, które są powodem do dumy wszystkich mieszkańców Limanowej. Życzymy dalszych sukcesów wychowawczych, satysfakcji z osiąganych rezultatów.”
W spotkaniu uczestniczyła również dyrektor Halina Golonka, której podziękowano za pomoc i wsparcie działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego “Płomień” działającego przy szkole, który jak widać, zdobywa znakomite rezultaty.Wręczając Albertowi Golonce dyplom uznania Burmistrz dodał, że osiągnięcia zawodników są też rezultatem pracy szkoleniowców:

“Doceniamy, jak wiele pracy i wyrzeczeń kosztuje przygotowanie zawodników, którzy osiągają tak znamienite wyniki w randze ogólnopolskiej. Dziękujemy Panu, że na co dzień nie szczędzi Pan wsparcia i pomocy w mozolnej i żmudnej pracy treningowej. Pracy, która jak widać przynosi znakomite rezultaty i udowadnia, że to własne samozaparcie determinuje sukcesy”.Mali Mistrzowie, korzystając z okazji, na ręce Przewodniczącej i Burmistrza złożyli życzenia świąteczne oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2013.

Źródło : miasto.limanowa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *