Home » Aktualności » Eliminacje Wojewódzkie Indywidualnych Mistrzostw Polski Kadetów i Juniorów

W dniu 24 marca 2019 roku rozegrano Eliminacje Wojewódzkie Indywidualnych Mistrzostw Polski Kadetów i Juniorów w tenisie stołowym. Awans na Mistrzostwa Polski uzyskali Kamila Kliszek (KS Bronowianka Kraków), Martyna Malarczyk (UKS Gryf Gdów), Mateusz Kucharski (UKS Gryf Gdów), Paweł Kopacki (KS Bronowianka Kraków) w kategorii kadetów oraz Michalina Kasprzyk (LUKS Skrzyszów), Weronika Żydowska (Tarnovia Tarnów), Damian Korczak (KS Bronowianka Kraków), Łukasz Knaga (KS Bronowianka Kraków) odpowiednio w kategorii juniorów.

Do pobrania: wyniki i punktacja kadetek i kadetówjuniorek i juniorów.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Kadetki:
1.-2. KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)
3. DOMITER Julia (UKS Płomień Limanowa)
4. MENSFELD Natalia (UKS Płomień Limanowa)
5.-8. SKOWRONEK Anna (UKS Rokicie Szczytniki)
BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
ŚCIESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)
9.-16. PIĘKOSZ Natalia (TG Sokół Brzesko)
RUDZKA Oliwia (UKS Rokicie Szczytniki)
BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)

Kadeci:
1.-2. KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
3. KOWALKOWSKI Maciej (KS Gorce Nowy Targ)
4. WCISŁO Konrad (UKS Gryf Gdów)
5.-8. MRUGAŁA Bartłomiej (KS Gorce Nowy Targ)
WOJAS Bartłomiej (Siemacha Kraków)
PIĘKOSZ Jakub (TG Sokół Brzesko)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
9.-16. MACIEJCZYK Paweł (MKS Skawa Wadowice)
MIĘKINA Hubert (UKS Gryf Gdów)
ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuchów)
KROKOS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków)
GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
KUĆ Grzegorz (Siemacha Kraków)
KWIATKOWSKI Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
PIESZCZEK Mikołaj (MKS KSOS Kraków)

Juniorki:
1. KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów)
2. ŻYDOWSKA Weronika (Tarnovia Tarnów)
3. STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)

Juniorzy:
1.-2. KORCZAK Damian (KS Bronowianka Kraków)
KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
3. BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
4. KOŁOS Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)
5.-8. GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
GALA Bartłomiej (MKS Skawa Wadowice)
BODNAR Michał (MKS Skawa Wadowice)
KORNAŚ Bartłomiej (UKS Jordan Zakliczyn)
9.-16. PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków)
MRÓZ Jakub (UKS Jordan Zakliczyn)
KUTAJ Maksymilian (UKS Gryf Gdów)
SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS Jordan Zakliczyn)
KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
SKRZYPEK Adrian (TG Sokół Brzesko)

Nieklasyfikowani:
STROISZ Natasza (Tarnovia Tarnów)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *