Home » Aktualności » Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików – Dominacja Płomienia

W dniu 28 kwietnia 2018 w Krakowie, na hali Bronowianki rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział po 12 młodziczek i młodzików z małopolskiego i podkarpackiego województwa. Indywidualnie w zawodach zwyciężyli Emilia Skuba (KS Bronowianka Kraków) oraz Miłosz Sawczak (UKS Płomień Limanowa). W grach podwójnych tryumfowali Anna Brzyska (PKS Kolping Jarosław) w parze z Zuzanną Wielgos (LZS Kąkolówka) oraz Miłosz Sawczak w parze z Karolem Sułkowskim (obaj UKS Płomień Limanowa). Punktacja za poszczególne miejsca w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego wynosi: miejsce I – 3 punkty, miejsca II – III – 2 punkty, miejsca IV – VIII – 1 punkt. W turnieju kadra małopolski pokonała kadrę podkarpacia w stosunku 26:22.
Zawody zorganizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Pełna kolejność i zdjęcia:

Młodziczki:
1. SKUBA Emilia (KS BRONOWIANKA Kraków)
2. WIELGOS Zuzanna (LZS Kąkolówka)
3. CYRWUS Anna (KS GORCE Nowy Targ)
4. BRZYSKA Anna (PKS KOLPING Jarosław)
5.-6. GUZIK Aleksandra (UKS GRYF Gdów)
SYRDA Zuzanna (KS BRONOWIANKA Kraków)
7.-8. GOŁĄB Martyna (MLKS NURT Przemyśl)
WĄTOR Oliwia (GMKS STRZELEC Frysztak)
9.-12. KRAMEK Adrianna (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
SKIBA Emilia (LZS Kąkolówka)
KOPACKA Anna (KS BRONOWIANKA Kraków)
KORCZAK Natasza (KS GORCE Nowy Targ)
13.-16. HAWRO Kinga (PKS KOLPING Jarosław)
STRĄCZEK Kinga (UKS SP Korzeniów)
BRUZDA Julia (KS BRONOWIANKA Kraków)
GAJ Milena (UKS ROKICIE Szczytniki)
17.-20. FILIPEK Angelika (UKS ROKICIE Szczytniki)
BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)
GRABAS Julia (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
SKÓRA Alicja (UKS Niedźwiada Dolna)
21.-24. KAMIŃSKA Martyna (UKS TORNADO Waksmund)
CHYŁA Nikola (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
GĄSIOREK Anna (UKS SP Korzeniów)
KOLASA Iwona (UKS TORNADO Waksmund)

Młodziczki:
1. BRZYSKA Anna (PKS KOLPING Jarosław)/WIELGOS Zuzanna (LZS Kąkolówka)
2. GUZIK Aleksandra (UKS GRYF Gdów)/CYRWUS Anna (KS GORCE Nowy Targ)
3. WĄTOR Oliwia (GMKS STRZELEC Frysztak)/SKIBA Emilia (LZS Kąkolówka)
4. SKUBA Emilia (KS BRONOWIANKA Kraków)/SYRDA Zuzanna (KS BRONOWIANKA Kraków)
5.-8. HAWRO Kinga (PKS KOLPING Jarosław)/GRABAS Julia (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
GOŁĄB Martyna (MLKS NURT Przemyśl)/KRAMEK Adrianna (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
BRUZDA Julia (KS BRONOWIANKA Kraków)/KOPACKA Anna (KS BRONOWIANKA Kraków)
STRĄCZEK Kinga (UKS SP Korzeniów)/GĄSIOREK Anna (UKS SP Korzeniów)
9.-12. BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)/GAJ Milena (UKS ROKICIE Szczytniki)
SKÓRA Alicja (UKS Niedźwiada Dolna)/CHYŁA Nikola (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
KAMIŃSKA Martyna (UKS TORNADO Waksmund)/FILIPEK Angelika (UKS ROKICIE Szczytniki)
KORCZAK Natasza (KS GORCE Nowy Targ)/KOLASA Iwona (UKS TORNADO Waksmund)

Młodzicy:
1. SAWCZAK Miłosz (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)/SUŁKOWSKI Karol (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
2. JADAM Dawid (PKS KOLPING Jarosław)/KOŚKIEWICZ Hubert (UKS Niedźwiada Dolna)
3. TURECKI Kacper (UKS GRYF Gdów)/KLAG Wiktor (KS GORCE Nowy Targ)
4. FRĄCZEK Bartosz (ATS BINGO Ropczyce)/SKWIERZ Jakub (ATS BINGO Ropczyce)
5.-8. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)/BROSZKIEWICZ Karol (LKS Piotrowice)
BRUD Szymon (PKS KOLPING Jarosław)/SZCZYGIEŁ Dawid (PKS KOLPING Jarosław)
KUCHARSKI Mateusz (UKS GRYF Gdów)/WCISŁO Konrad (UKS GRYF Gdów)
DEREŃ Filip (KTS Krościenko Wyżne)/TOTON Kacper (ATS BINGO Ropczyce)
9.-12. ANDRZEJAK Kacper (KS BRONOWIANKA Kraków)/KUZIO Maciej (UKS ZARABIE Myślenice)
MRUGAŁA Bartłomiej (KS GORCE Nowy Targ)/KOWALCZYK Michał (KS GORCE Nowy Targ)
ŻABIŃSKI Piotr (ATS BINGO Ropczyce)/HUBKA Karol (LZS Kąkolówka)
SZURLEJ Kacper (ZŚ AZS Rzeszów)/KWIATKOWSKI Kamil (MKSTS Mielec)

Młodzicy:
1. SAWCZAK Miłosz (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
2. SUŁKOWSKI Karol (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
3. KOŚKIEWICZ Hubert (UKS Niedźwiada Dolna)
4. KUCHARSKI Mateusz (UKS GRYF Gdów)
5.-6. SKWIERZ Jakub (ATS BINGO Ropczyce)
WCISŁO Konrad (UKS GRYF Gdów)
7.-8. BROSZKIEWICZ Karol (LKS Piotrowice)
FRĄCZEK Bartosz (ATS BINGO Ropczyce)
9.-12. DEREŃ Filip (KTS Krościenko Wyżne)
KLAG Wiktor (KS GORCE Nowy Targ)
BRUD Szymon (PKS KOLPING Jarosław)
TURECKI Kacper (UKS GRYF Gdów)
13.-16. SZCZYGIEŁ Dawid (PKS KOLPING Jarosław)
KUZIO Maciej (UKS ZARABIE Myślenice)
JADAM Dawid (PKS KOLPING Jarosław)
SZURLEJ Kacper (ZŚ AZS Rzeszów)
17.-20. MRUGAŁA Bartłomiej (KS GORCE Nowy Targ)
ANDRZEJAK Kacper (KS BRONOWIANKA Kraków)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
KOWALCZYK Michał (KS GORCE Nowy Targ)
21.-24. TOTON Kacper (ATS BINGO Ropczyce)
ŻABIŃSKI Piotr (ATS BINGO Ropczyce)
KWIATKOWSKI Kamil (MKSTS Mielec)
HUBKA Karol (LZS Kąkolówka)

Młodzicy:
1. SAWCZAK Miłosz (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)/SUŁKOWSKI Karol (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
2. JADAM Dawid (PKS KOLPING Jarosław)/KOŚKIEWICZ Hubert (UKS Niedźwiada Dolna)
3. TURECKI Kacper (UKS GRYF Gdów)/KLAG Wiktor (KS GORCE Nowy Targ)
4. FRĄCZEK Bartosz (ATS BINGO Ropczyce)/SKWIERZ Jakub (ATS BINGO Ropczyce)
5.-8. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)/BROSZKIEWICZ Karol (LKS Piotrowice)
BRUD Szymon (PKS KOLPING Jarosław)/SZCZYGIEŁ Dawid (PKS KOLPING Jarosław)
KUCHARSKI Mateusz (UKS GRYF Gdów)/WCISŁO Konrad (UKS GRYF Gdów)
DEREŃ Filip (KTS Krościenko Wyżne)/TOTON Kacper (ATS BINGO Ropczyce)
9.-12. ANDRZEJAK Kacper (KS BRONOWIANKA Kraków)/KUZIO Maciej (UKS ZARABIE Myślenice)
MRUGAŁA Bartłomiej (KS GORCE Nowy Targ)/KOWALCZYK Michał (KS GORCE Nowy Targ)
ŻABIŃSKI Piotr (ATS BINGO Ropczyce)/HUBKA Karol (LZS Kąkolówka)
SZURLEJ Kacper (ZŚ AZS Rzeszów)/KWIATKOWSKI Kamil (MKSTS Mielec)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *