Home » Aktualności » Indywidualne Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Żaczek i Żaków

W dniu 28 maja 2017 roku w Gdowie rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Żaczek i Żaków w tenisie stołowym z udziałem 38 uczestników (17 dziewcząt i 21 chłopców). W zawodach zwyciężyli: Aleksandra Guzik, Kacper Turecki oraz pary Zuzanna Syrda/Kopacka Anna i Kacper Turecki/Wiktor Klag.

O awans na Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaczek i Żaków zawodniczki i zawodnicy grali 20 maja 2017. Awans uzyskali Oliwia Koczałko, Zuzanna Bezak, Adam Stochel i Michał Kowalczyk. Natomiast limit do startu w Mistrzostwach Polski (Kraków, 17-18 czerwca 2017) na podstawie rankingu posiadają Kacper Turecki, Robert Żydek, Wiktor Klag, Karol Broszkiewicz, Aleksandra Guzik, Zuzanna Syrda i Natasza Korczak.

Gra pojedyncza żaczek:
1. GUZIK Aleksandra (UKS Rokicie Szczytniki)
2. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)
KORCZAK Natasza (UKS Tornado Waksmund)
5. KOCZAŁKO Oliwia (UKS Tornado Waksmund)
6. KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)
7. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
8. FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
9.-12. FRANCIOTTI Giorgia (KS Gorce Nowy Targ)
GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
SALAWA Nicola (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie Myślenice)
13.-16. LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
STUDNICKA Anna (MKS Skawa Wadowice)
PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)
KAMIŃSKA Martyna (UKS Tornado Waksmund)
17.-20. KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)

Gra pojedyncza żaków:
1. TURECKI Kacper (UKS Rokicie Szczytniki)
2. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. GOLONKA Filip (UKS Płomień Limanowa)
ŻYDEK Robert (LKS Piotrowice)
5. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
6. BROSZKIEWICZ Karol (LKS Piotrowice)
7. KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)
8. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
9.-12. WCISŁO Patryk (MKS Skawa Wadowice)
BĄCIO Konrad (UKS Płomień Limanowa)
STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
NAGEL Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
13.-16. GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków)
MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków)
TURECKI Jakub (UKS Rokicie Szczytniki)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
17.-24. KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
SIKOŃ Maciej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KOBYLARCZYK Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KRAKOWSKI Sebastian (MLUKS Gulon Zakliczyn)
CHRYK Kornel (MLUKS Gulon Zakliczyn)

Niesklasyfikowani:
PILCH Hubert (UKS Rokicie Szczytniki)

Gra podwójna żaczek:
1. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)/KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
2. BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)/SALAWA Nicola (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
3.-4. GUZIK Aleksandra (UKS Rokicie Szczytniki)/KORCZAK Natasza (UKS Tornado Waksmund)
KOCZAŁKO Oliwia (UKS Tornado Waksmund)/KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)
5.-8. FRANCIOTTI Giorgia (KS Gorce Nowy Targ)/LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)/KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie Myślenice)
FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)/GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
STUDNICKA Anna (MKS Skawa Wadowice)/KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)

Gra podwójna żaków:
1. TURECKI Kacper (UKS Rokicie Szczytniki)/KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
2. ŻYDEK Robert (LKS Piotrowice)/BROSZKIEWICZ Karol (LKS Piotrowice)
3.-4. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)/BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków)/STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
5.-8. CHRYK Kornel (MLUKS Gulon Zakliczyn)/BĄCIO Konrad (UKS Płomień Limanowa)
KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)/GOLONKA Filip (UKS Płomień Limanowa)
WCISŁO Patryk (MKS Skawa Wadowice)/GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków)
NAGEL Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)/KOBYLARCZYK Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
9.-16. SIKOŃ Maciej (MLUKS Gulon Zakliczyn)/KRAKOWSKI Sebastian (MLUKS Gulon Zakliczyn)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)/KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *